Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Comedy centralt miért tolták...

Comedy centralt miért tolták tele ezer éves sorozatokkal?

Figyelt kérdés
régen sokkal jobb volt
2015. júl. 28. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert azoknak a joga már megvan és nem kell újakat vásárolniuk.
2015. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most a Mike és Mollyra és a Christine kalajdaira gondolsz, vagy arra hogy miért megy évek óta körbe-körbe a Jim szerint a világ, az Így jártam anyátokkal, az Életem értelmei, a Family Guy és a South Park?
2015. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tényleg teljesen nézhetetlen lett. Vagy az olcsóság miatt régi licenszeket vesznek, vagy belőle is tárcsatorna lett, és a főcsatornák lejárt műsorait vetítik. Utóbbi nem valószínű, mivel az MTV, Viva, Nickeleodon a társcsatornái. Mondjuk valószínűleg az HBO is,, mert sok a levedlett HBO-s műsor.


Pedig akad bőven nézhető sorozat. Rick and Morty, Robot Chicken, Futurama, American Dad, A munka hősei, Felhőtlen Philadelphia, Furcsa amcsik, The League, Reno 911, ilyesmikre gondolok.

2015. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát igazából mindkettőre gondolok, a rommá játszott családi komédiák, és az USA-ban már rég befejezett sokéves szitkomokra

most a Joey egész jó, mert újszülöttnek minden vicc új, de Mike és Molly szerintem nagyon alpári a "zsíros poénokkal", a régi Christines dolog meg határeset, jobb, mintha az életem értelmei menne az ezerszer látott részekkel, de el tudnék képzelni jobbat is 2006os részek helyett


régen nem szerettem a susogós mackókat sem, most meg kb a csatorna fénypontja


de egyébként minden csatorna lecsúszott kicsit, már alig lehet valamit nézni

ha átkapcsol az ember a természettudományos csatornákra ott is minimum bányásznak vagy alaszka reality van, esetleg lomraktárakat árvereznek

2015. júl. 28. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Én se nézem már egyáltalán (heti max. 2-3 óra) a tévét, mert unalom az az 5 csatorna is, amit szoktam nézni. Kell nekik néha idő, hogy megújuljanak. Ez egy HBO-nál mondjuk pár hónap, egyéb csatornáknál meg akár 1-2 év is.
2015. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm a mostani Comedyt,Az életem értelmeit 6 éve csak ismétlik,a Jim szeint a világot szintén,Így jártam anyátokkalt tavaly óta,Mike és Molly egy utolsó szar humortalan dagadtparádé,Christine kalandjaiba semmi vicces nincs,tényleg a Joey az amit nem láttam még százszor és leköt valamennyire
2015. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mostani Comedy tényleg egy kalap xar, sajnos elcseszték a dögunalmas, ezeréves szitkomokkal (ráadásul az a hülye Agymenők megy szinte egész nap). Aki szereti, ízlés dolga, de én utálom. Régebben klassz volt ez a csatorna, volt rajta változatosság.
2019. jan. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!