Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen sorozatokkal üssem el...

Milyen sorozatokkal üssem el az időt, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Tudtok ajánlani lehetőleg sci-fi/fantasy témákban mozgó vicces, érdekes, magával ragadó sorozatokat, amiket lehetőleg meg tudok nézni onlájn? Felirat, korhatár nemprobléma.


amiket nézek:

Doctor Who, Emberbőrben, Misfits, RJ Berger, Torchwood, Így jártam anyátokkal, Breaking in, Hősök, Agymenők, Merlin kalandjai, Terminátor - Sarah Conor krónikái

, Reaper...


lehetőleg ilyen jellegűeket. Sürgős, kösz előre


2011. jún. 6. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Y-akták (nem x)

Páran párban

Végtelen határok

4400

2011. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

az y aktákat és a végtelen határok jó pár részét láttam már, a másik kettőt megnézem, köszi :D

köszönöm h hamar válaszoltál :)

több választ is várok a kérdésemre

2011. jún. 6. 18:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Odaát, Hősök
2011. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jersey Shore:PP
2011. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Skins - talán az RJ Berger hasonlít kicsit, de sokkal jobb. az UK-t nézd, ne az US-t, az csak egy koppintás

Prison Break - évekkel ezelőtt néztem utoljára, de nagyon tetszett és tényleg érdekes, még a 4. évad is nézhető, pedig már elég vontatott

Két pasi meg egy kicsi - mint az Így jártam anyátokkal, Jake pont annyira kedvelhető mint Barney :D

Family Guy - rajzfilm, de jobb mint a South Park vagy a Simpson Család (szerintem)


ezeket mindenképp ajánlom, főleg a Skinset, ritka jó :)

2011. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Jersey Shore, a kertvárosi gettó(jobb a Family Guy-nál is... szerintem) =))
2011. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hmm...A 14 éves tesóm Dr.house-t,Csi:Miami(kizárólag),Így jártam anyátokkal,és Agymenőket néz,ha sorozatról van szó!

Szerintem te is kezdd el nézni a bunkó dokit,mert nagyon-nagyon jó!!(volt kitől tanulnia tesómnak:D)

2011. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó barátok:)
2011. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hősöket végig láttam feliratos, új részekkel együtt

Az odaátot jódaraqbig néztem :D


Jersey Shore... hm.. kikapcsolták az MTV-t a Digisek így majd neten belenézek, áll. jó :D


Prison Breakeket láttam mind :D

Skins... úgy hallottam sok benne a meleg ember (sajna nem tom kiírni a szép b-betűs szót, amivel a népművészeti agyagedény minősítésű homoszexuális férfiakat lehet jellemezni :@), így passzolnám..

Két pasi meg egy kicsi, jaj azt lehygtam a listáról, a kedvenceim közt van *v*

FAmily Guy, Amerikai Fater, Futurama láttam mindet, a Simson családból is rengeteget láttam, ahogy SP-ből is :D


Kertvárosi gettó? belenézek ;) Thy :DD


Dr House? mindet szinte kívülről fújom ^^

Jó barátok? hát nem olyan rossz, néztem párat, de anynira nem jön be :(


Thy az eddigieket, írjatok minél többet előreis thy _:D

2011. jún. 8. 16:24
 10/10 anonim ***** válasza:

"sok benne a meleg ember"?? :D

Az egyik főszereplő meleg, de szerintem ez nem elég indok arra, hogy ne nézd meg... a Jersey Shore-t és az RJ Bergert simán kenterbe veri, ezt hidd el ;)

Amúgy a Comedy Centralon (Digin az sincs) megy egy sorozat, "Jim szerint a világ" (According to Jim) - az se rossz. Ezen kívül régen egyik kedvencem volt "A dadus" (The Nanny) és a "The Pacific" is tetszett (háborús).


*****


itt szerintem mindet meg is tudod nézni :P



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!