Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Gravity fallsnak (rejtélyek...

Gravity fallsnak (rejtélyek városkája) hány évada lesz? A

Figyelt kérdés
ugye nem csak 2? az nagyon rossz lenne .

2015. júl. 23. 10:33
 1/4 anonim válasza:
100%

Szerintem legfeljeb három, mivel ha "véget ér a nyár" akkor Dipper-ék hazamennek, és (KICSI SPOILER) Stanleynek is el kell hagynia a Mystery Schack-et.

Több maximum csak akkor lehetne, ha például a Blendin Blandin-es időutazós résszel visszaugranak az elejére... de nem hiszem, hogy erőltetni kellene. Az egész sorozat egy titokra épült, a Stan-es dolog már kiderült a 2x12-ben, már csak Bill kiléte kérdéses... meglátjuk.

Mindenesetre tuti nem csak 2 évad lesz, mert a Disney XD-n ez legnézettebb rajzfilm, milliós nézettséggel.

2015. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lipton18 ***** válasza:
A készítő még régen azt írta, hogy vagy 2 évad+egy film, vagy 3 évad. Szerintem mondjuk a 3 évad felejtős, de azért őszintén nagyon örülnék neki=) Bár azzal is egyetértek, hogy inkább fejezzék be időbe, és legyen egy nagyon jó sorozatunk, ami maximum 3 évados, minthogy az utolsó bőrt is lehúzzák róla mondjuk egy 4., 5. évaddal.
2015. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2015 november 20-án a sorozat alkotója Alex Hirsch tette nyilvánossá a twitter-oldalán, hogy a sorozat a második évad után véget ér.[2] Azt is hozzá tette, hogy a műsort nem a Disney Csatorna törölte, hanem ő maga személyesen döntött a befejezésről. "Ez teljesen az én döntésem, amit már rég elhatároztam – mondta Hirsch. – A fejemben mindig is egy kerek történet volt, amit nem akartam a végtelenségig nyújtani. Gravity Falls mindig is egyetlen nagy nyári kalandnak lett szánva, aminek van eleje, közepe és vége." A sorozat utolsó epizódja 2016 február 15-én jelenik meg.
2016. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mivel ez egy sorozat nem lehet tudni... lehet hogy 2 de lehet hogy több is végülis nagy sikere van

Az a tény hogy Dipperéknak vége a nyárnak nem jelent semmit egy sorozatban

Csak hondoljunk bele

Egy csomo rajzfilm sorozat van

Mindegyik resz ugyan ugy vegzodik ahogy kezdodik

Szval egyik részben se lett a szereplőknek több pénzük nem letek hiresek

Ez egy sorozat nincs benne ido

Lehet hogy az iro kinyilvánitotta hogy ő befejezi de lehe hogy van az a penz amiert folytatja de az is lehet hogy a disney felvásárolja a jogait

Vegulis a Star Wars-t is meg vettek

2017. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!