Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik film lehetett ez?...

Melyik film lehetett ez? (Movies24) hét eleje, előző hét vége)

Figyelt kérdés

Amit tudok:

talán Afrikában játszódik,van benne egy elég szép,egzotikus indiánnak kinéző csaj..

(kissé duci a lány,vagyis inkább olyan formás,de ez nincs kihagsúlyozva a filmben,csak bennem megragadt):D


Ha jól értettem a sztorit az anyjával,apjával élt.Valahogy a környékükre keveredett egy cowboy kinézetű pasi(fekete volt),akitől nagyon féltette az apa a tisztességes lányát...

De mégis összejöttek...Majd a vége felé azt hiszem meg is a halt a cowboypasi..

Vasárnap(02.28) délután,kora este mehetett a film,vagy valamikor még ahét elején..Megnéztem a tv-műsort,visszakerestem..De nem találtam:O

Először azt hittem h.a Szomjúság földje lesz az,mivel Afrikában játszódik,és a szereplője eléggé hasonlít ahhoz akit én láttam...

Az is lehet h.valóban ez a film az,de kb 10 percet láttam a közepe táján,meg 2 percet a vége felé:S

Ha valaki felismeri,légyszi írja meg a címét:D

KÖSZI


2010. márc. 5. 14:39
 1/4 A kérdező kommentje:
*főszereplője
2010. márc. 5. 14:40
 2/4 A kérdező kommentje:
*kihangsúlyozva
2010. márc. 5. 14:41
 3/4 A kérdező kommentje:

tehát 02.28,03.01,03.02 a sztem lehetséges időpontok..

gondoltam konkretizálom,mivel ez már kiemelt kérdés,szóval nem újonnan tettem fel..:)hátha valaki csak később olvassa:D

2010. márc. 12. 12:15
 4/4 A kérdező kommentje:

MEGVAN!

VALÓBAN A SZOMJÚSÁG FÖLDJE VOLT AZ!!:)

így már nem aktuális a kérdés.

2010. ápr. 8. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!