Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a szappan...

Mi a véleményetek a szappan operák-ról, amik a tv-ben szoktak menni?

Figyelt kérdés
Én szó szerint ÚTÁLLOM ŐKET!!!! És ti???

2015. jún. 29. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy patafára megy szinte az összes. Én gimis koromban néztem őket, vagy 4-5 ilyen telenovellát kipörgettem a tévében, van amelyik még érdekelt is. Nem mondom hogy utálom, azt sem hogy szeretem. Megvagyok nélkülük, tekintve hogy nem nézek kereskedelmi tévéket, csak sportot. Másrészt ha utálkozol és ezzel idegesíted magad akkor sem fogják levenni a műsorról.
2015. jún. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
még én is jobb forgatókönyvet tudnék írni mint amilyen van ezeknek
2015. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én sem csípem őket, ilyenkor egyszerűen ilyenkor nem nézek tévét. Keresek egy jobb sorozatot a gépen, például tegnap kezdődött el a kedvencem egy új évaddal. Régebben néztem a barátok köztöt, de már annyira az sem köt le, inkább csak háttérzajnak jó esténként, amíg a szüleim nézik. És amúgy tényleg majdnem mind ugyanarról szól, szerelem, szarkavarás aztán meg a sírásrívás.
2015. jún. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
en is csak azert nezek neha ra, mert tok jo ruhajuk van a pasiknak:D de anyam, tesom meg apam is nezi oket:D
2015. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mijen sorozatot ajánltok (de lehetőleg nem ien tele-novellát, mert azokból megy elég a tv-ben)?
2015. júl. 1. 15:30
 6/9 anonim ***** válasza:
milyen típusúakat szeretsz?mondj egy műfajt
2015. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A "sorozatok" nézése helyett inkább gyakorold egy kicsit a helyesírást! (Y)
2015. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem őket, régen sokat néztem, izgalmasak.
2015. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mi a baj a helyesírásommal?

kedves utolsó előtti!

jó, beismerem lehet elírtam egy-két betűt, de hát hibázni emberi dolog nem?


visszatérve a sorozatok-ra, én az olyan viccesebb tjípusú sorozatokat nézem, mint pl : Joey, Két pasi meg egy kicsi, Az így jártam anyátokkal, Austin és Aly, STB iesmik...

És azt is beismerem, hogy néha-néha, bele-bele nézek a jóban rosszban-ba (tv2:19:30/Super tv2:12:30) :(

2015. júl. 4. 23:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!