Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Számítógépen való tévézéshez...

Számítógépen való tévézéshez a kettő közül melyik a jobb, melyiket érdemesebb előfizetni?

Figyelt kérdés

TV Magyarország Live: [link]

vagy

Nézd magyarul: [link]


2015. ápr. 28. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Az elsőnél nincs feltüntetve, hogy milyen csatornákat tartalmaz a csomag és az sem, hogy ki a szolgáltató.


A második oldal nekem meg sem nyílik.


Én semmiképpen nem adnám ki az adataim ilyen oldalakon, mert ha még nem is nyúlják le a bankkártyád adatait, akkor is előfordulhat, hogy a szolgáltatás mondjuk 20 euro-ért csak az egyébként is ingyenes csatornákat tartalmazza. (Állami tévék, atv, hírTV késleltetett adása, helyi tévék)

2015. ápr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, csak nekem az a problémám, hogy én külföldről néznék magyar csatornákat, viszont ezek az ingyenes online streamek nem működnek rendesen, az RTL Klub napokig el se indul, ha nagy nehezen elindul, akkor meg egy idő után akadozik, majd megáll, az ATV folyton megáll, a Duna World megy úgy, ahogy, de mostanában az is akadozik, szóval élvezhetetlen így a tévézés. Tévé készülékem, antennám nincs, ezért próbálnék számítógépen tévézni.
2015. ápr. 30. 11:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!