Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a Soy Luna-ról?

Mi a véleményetek a Soy Luna-ról?

Figyelt kérdés
Szerintem csak egy olcsó utánzata a Violettának, ami soha nem lesz olyan sikeres. Tinisták, titeket kérdezlek. Hogy álltok a dologhoz? Várjátok már? Mert én nagyon nem.

2015. jan. 17. 14:29
1 2 3 4
 21/31 qktqkt ***** válasza:
72%

Én speciel kíváncsi vagyok rá. És várom is! Nem értem, hogy hogy a fenébe lehet elítélni egy még nem is futó sorozatot (vagy bármi mást) pusztán azért, mert egy másiknak a végét jelenti? (Bár megjegyezném, a Violettát eredetileg is három évadosra tervezték, ehhez a Soy Lunának semmi köze.) És hogy a Soy Luna koppintás lenne? Mert a Violetta nem az? Hány hasonló sorozat volt már a Violetta előtt? Patito Feo és az egész argentin szappanopera felhozatal. Talán még a Hannah Montana is ide tartozik. Bár bevallom, én a Hannah Montanat nem láttam (nem vagyok olyan öreg), mindenesetre az is nagyon tini szappanopera sorozat szagú. Szóval, ha a Soy Lunát van energiátok elítélni, mert koppintás, akkor legyen energiátok elítélni a Violettát is, mert copy. Emellett - ha lesz egyáltalán ilyen mértékű negatív visszajelzés mellett - Magyarországon legközelebb 2017-ben várható a Soy Luna. Még Argentínában sem adták ki az első részt. (Valaki írta, hogy mexikói lesz a sorozat... Nem, abszolút argentín lesz. Azzal kezdődik, hogy Luna Buenos Airesbe költözik, ha jól tudom.) Egyébként nekem eddig nem tűnik rossznak. Ott a szereplőgárdában Ruggero (#MyFavFromViolettaSeries). Illetve azt nem tudom, hogy Tini (mindenképpen csupán vendégszerepben) fog-e szerepelni, de én látok rá esélyt. Egyáltalán nincs kizárva.

Szóval én várom! Nem voltam valami nagy Violetta rajongó (csupán végignéztem spanyolul a második évadot, amikor még nem volt magyarul, és kb. a hatodik sorban ültem a koncerten), és lehet, hogy nem tudom átérezni ezt annyira, mint ti, de én VÁROM EZT A SOROZATOT! Tényleg érdekel. Valóban, nem szeretem túlzottan Tinit, mert nagyon nem értem azt a hype-ot és felhajtást, amit körülötte csapnak (nem látom értelmét), viszont a Violettát (már amennyire) szerettem. És Jorge és Ruggero is még sokáig a kedvenceim maradnak. Viszont annak sem látom értelmét, hogy ennyire ragaszkodni kelljen a Violettához. A szereplők (értem ez alatt a színészeket) is lezárták, tovább léptek és most mind másutt, más sorozatban vagy filmben szerepelnek (vagy nem mind, de lényegében mind). Szerintem nem alkottak olyannyira maradandót, hogy még pár év múlva is vetítsék esetleg. Nyilván, tény, hogy elképesztő nagy sikere volt, és világhírű lett, és Tiniék kétszer is körbejárták a világ jelentősebb városait egy koncertturné keretein belül, de a következő generáció (a kb. öt évvel későbbi tizenévesekre gondolok) valószínűleg már csak hallásból fogja ismerni. Lehet, hogy a Soy Luna nem lesz olyan sikeres, és tény, hogy most sokkal kevesebben utálnák ennyire, ha nem egy (még) névtelen lány alakítana a főszerepben, de szerintem érdemes egy esélyt adni neki. Ne ítéljünk látatlanban!

2015. dec. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Vanda122 válasza:
Hello! Én is nagy tinista vagyok és én is szeretném hogy a violetta folytatódjon de több okból nem fog. 1 mivel a violetta c sori ilyen híre lett tininek többé nem kell egy iyle4n sorozat, mert mással még több pénzt fog keresni. tegyük fel mot keresett ezzel 10 milliót de a szólók arierjével meg a 3x keresheti, értitek? tehát őt már nem köti vissza semmi ide úgymond. Én várom a soy lunát mert legalább nézhetek valami hasonlót, lehet coppintás de akkor is legalább lesz mit nézni, és ki tudja lehet hogy még jó is!
2016. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
12%
Szerintem egy nagy Violetta utanzat.Nem lesz olyan vilaghiru mint a violetta.
2016. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 vani0821 válasza:
90%
Szerintem sokkel jobb mint a violetta az összes részt láttam és nagyon jo de aki nem látta miért mondja hogy borzalmas és szerintem lesz olyan híres mint a violetta és nem is hasonlít annyira a violettára és imádom ahogyan görkoriznak benne ugyhogy hajrá SOY LUNA!!♥♥😙
2016. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
23%
Egész Violetta copy .ha az megy a tv be akkkor rögtön elkapcsolom mert még a főcímdala is ugyanaz csak a szövege más.ugyanaz mint a violetta csak ebbe görkoriznak nem énekelnek.utálom
2017. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek utolsó válaszoló😂
2017. febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Pedig mostmár eléggé kinőtte magát. Én szeretem.:)
2018. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Sose lesz elfogadott számomra....soha...

Jöjjön csak ide, de soha nem lesz olyan világhírű,mint a Violetta Live volt, és nem lesz teltházas koncert, nemhogy 4 teltházas!!!


18/L

2018. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Nem is teltházban mérik, hogy mi a jó és mi nem az. Ha már egy embert is boldoggá tud tenni, hogy itt koncerteznek, már megérte neki. Nemde?
2018. febr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Részben igazad van☺, de ez mégiscsak mutat egy képet nemde?
2018. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!