Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a Soy Luna-ról?

Mi a véleményetek a Soy Luna-ról?

Figyelt kérdés
Szerintem csak egy olcsó utánzata a Violettának, ami soha nem lesz olyan sikeres. Tinisták, titeket kérdezlek. Hogy álltok a dologhoz? Várjátok már? Mert én nagyon nem.

2015. jan. 17. 14:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
51%
Tulajdonképpen nem utálom, mert még egy részt se láttam (jó, még nincs is), és tudom, milyen rossz érzés, mikor az emberek így ítélkeznek, de az boztos, hogy kopi. Szerintem szeretni fogom, de attól még nem várom, és akár milyen jó lesz, a Violetta nyomába se léphet.
2015. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Nem mondjátok, hogy várjátok, mert ha ez jön, akkor vége a Violettának. :,(
2015. febr. 28. 21:41
 13/31 anonim ***** válasza:

egy kicsit gáz már hogy egy olyan sorozatot ami még meg sem jelent ennyien utálnak, bár nekem is kicsit hányingerem van akkora kopi az egész... talán megnézek egy-két részt hogy ne láttatlanul beszéljek róla... amúgy én sem várom és még soká kezdődne mert alapból a violetta 3. évadja csak ősszel kezdődik szóval kb tavasz lesz mire vége lesz szóval az még soká lesz :)

amúgy írtátok páran hogy lesz violetta 5-6 évad is, sajnos nem lesz :C a 3. nál befejezték és ez már végleges :C

2015. márc. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Vanika00 válasza:
30%
Énis Tinista vagyok és utálom szerintem maximálisan viotta copy nagyon csúnya a csaj én egy csomó soy luna utáló oldalt likeoltam szerintem fojthatnatnák a violettát hogy legyen 4. évad is =D
2015. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
77%
Nem akarok ünnep rontó lenni, de ti tinisták igazán tudhatnátok, milyen, ha látatlanba piszkálják a kedvenceiteket. Könyörgöm, szerintetek ez normális? Nekem örökre a Violetta lesz az első helyen, de miért ne szerethetném a Soy luna-t is? Mindig azt mondjuk, hogy az utálók gyerekesek és szánalmasak. Ez igaz, de ti is ilyenek akartok lenni? És ha valakinek ez lesz a kedvence? Neki is fájna, mint ahogy nekünk is fáj, ha Tiniéket fikázzák. Az utálók mind igazságtalanok, de nem csak a Violetta utálók, hanem mindegyik. És ha koppintás? Viluék a dalokat kopizzák, és mi így szeretjük őket. Jó, persze én sem várom, mert akkor vége lesz a Violettának, de utálni? Majd ha láttátok, de még akkor se, mert sokaknak fáj. Szerintetek a Violetta utálók szánalmasak? Igazatok van. De akkor ti milyenek vagytok? Le lehet pontozni, de azért gondolkodjatok el, hogy például Vilu mekkorát csalódna. Jó, tudom, hogy nem létezik, de akkor is csalódna. Ez az, amit mindig is annyira elleneztünk/ellenzünk. Most komolyan közéjük akartok tartozni? Én nem. Mindig Violetta fan maradok, de sosem leszek semmilyen sorozat/film/könyv... utáló.
2015. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
73%

Ez a sorozat azért lesz mert Martina ( Violetta) szóló karrierbe szeretne kezdeni ezért nem lesz 4. Évad a Violettába.

Szerintem ne ítélkezzünk előre! Ki tudja...Lehet hogy jobb lesz mint a Violetta!

2015. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
27%
Hát én egyáltalán nem várom..Inkább csináljanak Violetta 4-et ehelyett a sz*r helyett -_- Én is megcsinálhatnam, hogy elnevezek egy sorozatot mondjuk Molly-nak és ugyanarról fog szólni mint a Violetta.
2015. ápr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
70%

En várom, mert benne lesz Ruggero Pasquarelli is!

(féltette az Instára 😉, ezért nem folytatja a Violetta LIVE-ot ;( )

2015. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
86%
Az en velemenyem hogy meg le sem adtak egyetlen egy reszt sem a Soy Lunabol de majdnem mindenki fikazza. Ha szeretitek a Violettat akkor oruljetek hogy legalabb egy allitolagos copyt lathattok. En sem vagyok boldog amiert befejezik de egyik V-lover sem tehet semmit az ellen hogy egyszer be fogjak fejezni a Violettat. A Vilut sem szerette mindenki eloszor de mara "meghoditotta" a vilagot. Nezzetek meg egy par reszt es utana mondjatok velemenyt. Utaltam a Violettat es most szeretem. Lehet hogy ez is jo lesz. Oruljetek hogy nem csak egy emlek marad 6 ev mulva Violettarol hanem lesz egy folytatas. Azt mondtak lehet Tini is benne lesz valamelyik reszben mert allitolag Luna Angie es German gyereke lesz.
2015. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Úristen, hogy szerepelne??? Esetleg vendégszereplőként, ha énekel, de mi az, hogy Angie és German gyereke? A Violetta argentin, a Soy luna meg mexikói. És ha a gyerekük lenne, akkor legalább tizenöt évet előre kéne tekerni az időt, akkor meg mit keresne ott Tini Violettaként?
2015. júl. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!