A Miss World versenyen úgy tudom minden versenyzőnek van egy külön produkciója is. De azt mikor kell előadniuk?
Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 10:34
1/3 anonim válasza:
Az nem kerül bele az élő adásba. Kulcsár Edina nemcsak szép, okos, intelligens is, szinte minden ilyen külön produkciót megnyert. Nem véletlenül állt sokáig az első helyen.
2/3 anonim válasza:
A szepsegkiralynok minden orszagban hamarabb elindulnak az adott varosba mint amikor a verseny van, mivel 2 het tábor van nekik ott, ekkor kerul sorra a Miss Talentre, Miss Sportra, stb.
3/3 anonim válasza:
De a végén mégis az lesz A szépségkirálynő, aki nagy országból érekezett, sok vevője van a kozmetikai szereknek és a plasztikai műtéteknek. Kőkemény üzlet, nem más. Agyonpasztikázott dél-amerikai nők hányszor nyertek?!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!