Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van olyan ember az országban,...

Van olyan ember az országban, aki végig tud nézni egy m1-es híradót hányás nélkül?

Figyelt kérdés
2014. dec. 6. 11:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

RTL híradó politikai része valóban jó ellensúly mondjuk az m1-es híradó politikai részével szemben. De az ilyen "kispanda született egy új-zélandi állatkertben", meg "felmászott Mari néne macskája a fára, de a tűzoltók leszedték" jellegű hírek kiakasztanak.


Nem nézek TV-t, de mikor a családom "bömbölteti" a TV-t akkor áthallatszik... Tájékozódjatok inkább a netről!

2014. dec. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"Persze, rengeteg vidéki ember nézi, és nem azért mert hülye és birka, csak mert nem tudja hogy van más is. Hozzá nem jut el az hogy dicső kormányunk miket művel, csak az, amit hagyják hogy ő is láthasson."


Én komolyan nem értem, egyes emberek a "vidéket" még mindig valami középkori dologként képzelik el, mintha ott 150 évvel le lennének maradva. Vicces mikor valaki ennyire tájékozatlan proli, és még hangoztatja is.

2014. dec. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Amúgy azért az RTL-t se állítsuk be valami mártírnak, amíg nem akart kib..szni velük kormány addig ők is éltették ugyanúgy.


Az a baj, hogy az emberek nem gondolkoznak, meg nem tájékozódnak több irányból. Vagy ha mégis, akkor azt is úgy teszik, hogy végignéznek valamit 3 felől, és kiválasztják azt amelyik jól hangzik számukra.

2014. dec. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Netről tájékozódás ilyen téren elég kétséges.Ott is sokan ferdítenek, marhaságokat írnak.Azért nézek híradót, mert ott látom is az eseményeket.Így valamelyest hitelesebb.
2014. dec. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%

Nem a vidékiek,hanem inkább az idősek néznek közszolgálati tvt.


Mert az a konzervatív világnézet közelebb áll a lelkivilágukhoz.


Én,ha bekapcsolom a tvt,és véletlenül az m1re térek nem bírom nézni,annyira maradi,konzervatív,álszenteskedő műsorvezetőkkel van tele,hogy hánynom kell tőlük.


Míg a kereskedlmi csatornákon sokkal fiatalosabb,szabad felfogású embereket látni.

Nekem ez is eleve sokkal szimpatikusabb.

2014. dec. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem a közszolgálati csatornáknak a minősége nem tetszik, úgy értem, kép, megjelenítés, ilyesmi.És a tartalom se valami szórakoztató.
2014. dec. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az összes TV híradó úgy gané ahogy van. Tisztelet itt ott a kivételnek, vagy kivételes pillanatnak.
2014. dec. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 -Igazmondó- ***** válasza:
Lassan egy éve nem nézek tv-t, és tök jól megvagyok nélküle is. A hasznos fontosabb híreket úgyis megtudom :)
2014. dec. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az azért hozzátenném, hogy nem csak az m1-ről van szó, ugyanazt a híradót adják még az m2, m3, Duna, Duna World csatornákon is, hála a 3 éve létrehozott MTVA nevű vízfejnek.
2014. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Amúgy én egyiket se nézem, az rtl klubét se, annak is a fele teli van "Józsi néni elesett a biciklijével" - típusú hírekkel. Az érdekesebb belpolitikai vonatkozású híreikről meg úgyis beszámolnak a netes portálok.
2014. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!