Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a legnézettebb RTL Klub HD adása kikerül a Telekom (T-Home) csatornaválasztékából? 2015-ben?

Figyelt kérdés
Engem személy szerint felháborít és azonnal megyek másik szolgáltatóhoz ha lejár a hűségidőm.

2014. nov. 21. 01:01
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:

Visszafejlődés indulj!

Na, mától RTL Klub felejtő...

2015. jan. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Ez a kormánypolitika következménye. Harc a külföldi cégek, a multik ellen! Szabadságharc! Nem lesz se jól ellátott nagy bolt, se szupertechnika, semmi, ami nem volt 10 éve. Jó, hogy a netet és a számítástechnikát nem akarják bvetiltani! Vissza az 1990-es évekbe, ezt teszik önző érdekből, hogy a haveri kör kezébe kerüljön minél nagyobb vagyon, kit érdekel a lakosság érdeke?
2015. jan. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
A 14. válsz író részére: Nem dolgozom a Telekomnál! Sem a múltban nem dolgoztam, sem a jelenben nem dolgozom a Telekomnál!
2015. jan. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Én nem értem minek kell ezen így felháborodni. Kit érdekel, hogy HD vagy SD. Most az RTL-en az ember mit nézzen HD-ban reggeltől délig topshop vagy déltől fél hétig latin amerikai sorozatokat?


Azt a mindenit most a barátok köztöt nem lehet HD-ban nézni most mi lesz? Ha valaki annyira akarja HD-ban nézni az úgyis látja az RTL II-n mert ott a híradó is és a barátok közt is HD-ban megy így nem veszít az ember semmit.


Azon meg sírtam, hogy felháborító megyek másik szolgáltatóhoz :D Kihez mész UPC ott meg az lesz a felháborító hogy nem látod a VV-s csávókat HD-ben :D

2015. jan. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, remélem beírtál a Telekom saját fórumába is! Az tele van Telekom seggnyalókkal, úgyhogy ott a helyed, ott tapsikolni fognak neked.
2015. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

"Kihez mész UPC"


Pl. az Austriasat-hoz, ahol a legkisebb csomagban is benne van a legnézettebb csatornák HD adása.

2015. jan. 20. 19:46
 27/34 anonim ***** válasza:
Ezért váltani mert nincs rtl hd hát ez beszarás. Hát akkor menj oda aztán ha kiveszik az rtl hd-t jön megint a sírás :D Esküszöm ilyet nem láttam mint a gyereket hogy nem kapja meg a csokit tudod van olyanis hogy világ lehet lekapcsolni a tv t és körülnézni benne. Vagy nézheted hdban a topshopot ha annyira kell
2015. jan. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Ha valaki az RTL Klub-ot szokta nézni, akkor miért probléma hogy azt HD minőségben akarja tenni? Nem értem... Ha az én kedvenc csatornáimat vennék ki, én is váltanék szolgáltatót.

Az meg hülyeség hogy a Top Shop-ot HD-ba nézni... Lehet hogy ez nagyon fura dolog itt egyeseknek de az RTL Klub-on nem csak Top Shop megy... Mellesleg a Top Shop amúgy sem HD-ba megy. Csak felkonvertálják 1080p-re. A filmek, illetve a sorozatok viszont HD minőségbe mennek ( Nem csak a Barátok Közt ).

2015. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
90%

Biztos a T-nél dolgozik ez a 67%-os és próbálja védeni a mundér becsületét, legalábbis a cinizmusa erre utal.

Az általam említett T-s fórum T-s seggnyalói is olyan "észérvekkel" győzködnek, hogy miért nem baj ez, hogy a RTL Klub HD kikerült, mint pl.:

- nem nézett csatorna az RTL Klub

- lehet nézni SD-ben

- el lehet menni más szolgáltatóhoz ha nem tetszik a helyzet

- más csatornák is kerültek már ki

- egy előfizető véleménye nem számít

stb.

2015. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

nem dolgozom a t-nél. A sat tv-vel nekem semmi gondom nincs. Én a netük miatt utálom őket. 4690Ft 20Mbit az is csak 12-vel jön.


De a Sat tv az nekem jó.

2015. márc. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!