Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a legnézettebb RTL Klub HD adása kikerül a Telekom (T-Home) csatornaválasztékából? 2015-ben?

Figyelt kérdés
Engem személy szerint felháborít és azonnal megyek másik szolgáltatóhoz ha lejár a hűségidőm.

2014. nov. 21. 01:01
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Előző:


Miért a hűség nélküli, csak TV előfizetéses lista árat mondod? Szerintem is nagyon kevesen fizetnek elő bármire is a Telekomnál. Ha aláírsz 1 év hűséget ( amit szerintem simán ki lehet bírni ) és kérsz mellé netet vagy telefont máris jobb a helyzet.

Én 5090 Ft-ot fizetek a Családi+HD illetve az HBO Pak csomagért.

2014. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
A 11. válsz író részére: Hogy miért csak a lista árakat, vagyis a hűség nélküli árakat írtam? Azért mert a hűség árak azok mindig egyedi árak. Vagyis az egyedi / egyéni szerződés tartalmazza. A hűség árakat, az Á.Sz.F. nem tartalmazza, csak a hűség nélküli listás árakat tartalmazza. Az hogy, ki milyen szerződést ír alá, azt én nem tudhatom! A szolgáltatók többsége az Á.Sz.F-ben lévő árakat mindig listás árként írják meg. Én is az Á.Sz.F.-ben lévő árakat írtam. De ha te annyira kíváncsi vagy, akkor le írom neked hogy,én mennyit fizetek a Telekomnak. Jelenleg 3190 Forintot fizetek havonta a Telekomnak, az IPTV-ért, Családi+HD csomagom van. Hogy ez hogy jött ki? Úgy hogy én még, 2014. áprilisában fizettem elő a Családi+HD csomagra. Akkor a listás ár a Családi+HD csomagnak 6590 Ft/hó volt. Amit most ebben, a pillanatban is ennyiért kapom, és ebből a 6590 Ft-ból jön le - 1000 Ft/hó hűség kedvezmény, és plusz kapok - 2400 Ft/hó Tripla kedvezményt. Mivel több Telekomos szolgáltatásom van. Tehát összesen 3400 Ft/hó kedvezményt kapok. De a te szerződésedet nem ismerem. Így ezért csak a listás árakat tudom le írni ami az Á.Sz.F.-ben benne van! Ugye így most már villi, miért csak a listás árakt írtam?
2014. nov. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
A 11. válsz író részére: Még egy kis adalék, amit elfelejtettem le írni. A Családi+HD csomagon kívül nekem is van HBO Max pak csomagom. Az HBO Max Pak csomagért 2800 Ft-ot fizetek! Tehát a Családi+HD csomag + HBO Max pak csomag 5900 Ft! + 1100 Ft felvételi opció vagyis összesen 7000 Ft/hó-ra jön ki nekem, 1 éves hűségben.
2014. nov. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
Jocomano77! Attól, hogy a Telekomnál dolgozol, még kár védeni! Mindegy, hogy mi miatt, az nem fordulhat elő, hogy a legnézettebb csatorna HD változatát levegyék, mert az rengeteg előfizető elvesztését jelentené! Még akkor is, ha mind szolgáltatásban, mind megbízhatóságban, mind minőségben magasan a Telekom IPTV szolgáltatása a legjobb!!! De ekkora visszafejlődést nem lehet büntetlenül megúszni! Senkit se érdekel, hogy lesz cserébe több új HD csatorna! Ha nem sportot nézek, szinte csak az RTL KLUB megy és természetesen HD minőségben! Sőt, csak HD csatornák vannak beállítva a kedvencekbe, úgyhogy elvétve nézek hagyományos minőségű csatornákat! Amikor megvettem az első DVD-recorderemet, azóta nem nézek szalagos videó felvételeket! Ez nem nagyképűség, de ha választhatok a szalámi és a parizer közül, akkor valószínű, hogy a szalámit választom!!! Az RTL-csoportról, meg annyit, hogy gondolják át, nekik mennyire fontos a nézettség!!! Mert pl. a Híradót, biztos hogy inkább a TV2-n nézem HD minőségben januártól, illetve a többi adásukat is valószínű hanyagolom normál minőségben! Ezzel szerintem, még sokan lesznek így, ha tényleg nem lesz RTL KLUB HD!
2014. dec. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek! Abban azért bízom, hogy legalább egy mini csomagban elérhető lesz mondjuk 100,- Ft-ért, de egyelőre erről sincs semmi hír, csak az a biztos, hogy HD csomagból kikerül január 6-tól az ASZF módosítás szerint.
2014. dec. 13. 12:52
 16/34 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem fizetek elő kábeltévére (lehetne, technikailag adott), de a nyolc ingyenesben benne van az RTLKLUB is. Igaz, nem HD, de nézhető.
2014. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:
82%
Eleve ott kezdődök a dolog, hogy sok helyen csak t-home elérhető mint net/tv szolgáltató. Kizárólag ez tartja életben, mert mind sebességben,árban,minőségben minden más szolgáltató magasan felülmúlja. Így persze bármit megtehetnek. Abban a pillanatban ha elérhető lenne nálunk például Digi, mondanánk le ezt a megbízhatatlan vackot. És ezt tudják jól ők is.
2014. dec. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Itt is csak T-Home lenne, de csak a netre fizetünk elő, az jó, de ingyenesen a műholdast nézzük. Van rá antenna.
2014. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

"sok helyen csak t-home elérhető mint net/tv szolgáltató."


Csak részben igaz. Internet tényleg sok helyen csak a T-Home-tól van, de TV nem.

TV-nél ott van a UPC Direct, DIGI műhold meg az AustriaSat amik az egész országban elérhetőek. Emelet a MinDig TV-nek is szinte országos lefedettsége van.

2014. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Tetveskom mégiscsak kivette a HD-t! Haladnak a korral...
2015. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!