Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Celeb vagyok ments ki innen?

Celeb vagyok ments ki innen?

Figyelt kérdés
Szerintetek a Zsófinak tetszik Aurelio?

#tévé #TV #tévé müsorok
2014. okt. 13. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Tuti biztoos!! Állandóan mosolyog rá, meg valamelyik részben fölkeltette reggel stb. :D
2014. okt. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zsófi intelligens nő, csak jót szórakozik ezzel a buta bohóc Aurelioval. De legalább nevetni lehet rajta, a többiek unalmasak.
2014. okt. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gáspár Laci rémesen gyáva nyúl, igazi állandóan ordibáló "tesvír", a Krasznai Tünde nagy sztárnak képzeli magát és megsértődik mindenen, a többiek szürke tömeg. VV Aurelio viszont tényleg szórakoztató.
2014. okt. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kik ezek ??? Aréró ki a fas*t erdekel? Most néztem utána két genetikai hulladék.
2014. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

VV Aurelio műsort fog vezetni. Gondolom, alsónadrág nélkül és "helikopterezve"! Hogy nem komplett ez az alak, ráadásul egy szót sem érteni a dumájából, hab a tortán. Ezek a mai magyar SZTÁROK!

Ja és nem "olasz", ugyanmár, barna ez is, mint a "kubai macsó", a másik idióta, a Cristofer.

2014. nov. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!