Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Kalandra fel szerintetek...

A Kalandra fel szerintetek gyerekes?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok de nekem tetszik, szeretném tudni kinek mi a véleménye.

2014. aug. 31. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
igen
2014. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem én is nézem.. (14 vagyok xd)
2014. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyerekesnek gyerekes, de attól még szórakoztató idősebb korban is, mivel mondhatni a gyerekkort és a gyerekkori fantáziálgatást figurázza ki. (24/F)
2014. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Engem jobban zavar az igénytelen gusztustalan rajza.
2014. szept. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az alaptémája végül is a gyermekkori fantáziálgatás felelevenítése és kiparodizálása, kb hogy mi történne, ha egy csapat túlpörgött gyerek rávetné magát egy komolyabb kalandjátékra és elkezdenének hülyülni vele.


Gyerekes és idétlen, de ettől olyan szórakoztató, ám ha jobban megnézed, több résznek viszonylag komolyabb, mélyebb története van. A sok szerelmi drámát viszont nem tudom hová helyezni.

2014. szept. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a grafika oké, a poénok szó-szó, de a sztori hagy némi kívánnivalót. főleg hogy ezt a gombaháborút is túlzásba vitték. az elején még csak utalgattak rá, de a végére túl sok mindent elmondtak róla. egy adventure time the movie-val jobban jártunk volna mint a sorozattal.
2014. szept. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!