Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki írna valami jó (nagyon-...

Valaki írna valami jó (nagyon-nagyon) ijesztő filmet? Tesómmal vágyunk ijesztőre!

Figyelt kérdés
Előre is köszike! Ne írjátok a kört , átkot , démonok éjszakája,fűrész ,démonok között

2014. jún. 30. 12:15
 1/7 Katherine Pierce válasza:
pokolba taszitva
2014. jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

- Pulse

- Dark Water

- Suicide Circle

- Lesson of the Evil


Ijesztőt akartok, tessék. De aztán ne gyertek sírva.... :D

2014. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, és természetesen az eredeti japánt nézzétek, ne valami igénytelen feldolgozást.


*ördögi kacaj*

2014. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük a válaszokat remélem el fogok bújni a fotel mögé ( úgy szoktam , ha ijesztő rész van és nem akarom nézni .. vagy sírok :D
2014. jún. 30. 12:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Néhányat megnéztem és télleg el fogok bújni vagy sírni fogok de nem baj ... valaki esetleg még többet nem tudna mondani nagyon ijesztő filmet .. anya és apa megtiltotta ,hogy nézzek ezért csak thomast,(disney channel-t ,nickeleodeon-t vagy mit nézhetek ) de én már 11 vagyok és nem félek (AJÁNLOM NEKTEK HA TI IS AKARTOK IZGALMAT ÉS MÉG NEM LÁTTÁTOK AZ ÁTOK EGÉSZ!! RÉSZÉT ...DE FŐLEG AZ ÁTOK 4-ET ! ) NAH ESETLEG VALAKI írna még TÖBB HORROR FILMET ? ... PLEASE TÉLLEG VÁROK AZ IJESZTŐRE ! KÖSZI HOGY ÍRTATOK :*
2014. jún. 30. 13:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Gin gwai (2002) (a szem)

Mártírok

2014. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tükrök

Nem fogadott hívás

Az esemény

Paranormal Activity (ez kicsit gyengébb)

2014. jún. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!