Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Olyan horrort vagy thrillert...

Olyan horrort vagy thrillert keresek, ami elhagyatott helyen, kastélyban, kísértetházban, vagy egyéb ilyen ijesztő helyen játszódik.1?

Figyelt kérdés

Nem olyan "lightos" filmre gondolok.Hanem olyanra,amin egy 17 éves gót lány is besz*r... :P


A 17 éves gót féltestvéremnek keresek igazán ijesztő horror filmeket születésnapjára.Egy hét múlva lesz,kérlek írjatok sokan sokat.Előre is köszönöm. :)


18/L



2013. máj. 30. 12:22
 1/8 KukackaĐ válasza:
70%

Szia !!


Nemtudom de szerintem ez is jó: Ideglelés Csernobilban

2013. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 walaakíí ***** válasza:
70%

Pl:A Bárányok hallgatnak, nemtudoom mieen csak hallottam de elméletileg Thriller de passzoloom, báár régi :D


vagy a Kukorica gyermekei azt meeg a tesómtóól hallottam szóóvaal azt see ismereem de elméletileg az is Thriller .

2013. máj. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
85%
Sillent Hill-vege az durva és sokolló
2013. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Atya ég,micsoda filmeket ajánlgattok. :D Bár egy 17 éves lánynak (ha még "gót"is)ez elég.Nem hinném,hogy a relatív vadabb külső mögött vérre és félelemre szomjazó lány bújna meg.Talán a Sillent Hill még tetszene is neki.Nagyon jó a képi világa.De van egy csomó olyan film ami nem csak neki,de bárkinek odab...sz.Mondok egy párat(a "lájtosabbak"közül)Mártírok,Inside(L’interieur),Az emberi százlábú.Csak saját felelősségre nézzétek. :)
2013. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tom én életemben egyetlen egy horrotól sz*rtam be igazán azt is csak azért mert bátyám bebeszélte, hogy éjszaka a nőci kimászik az ágyam alól nah eza Rózsa vére, de mára már ez sincs hatással rám ._. szóval én csak ezt tudom ajánlani max xd
2013. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Huh,köszi a válaszokat,a Silent Hill-t már megnéztem,és kivagyok tőle.. :P Szóval biztos jó lesz a többi is,majd még belenézek a többibe is,hogy melyik a tökéletes. :) Mindenkinek köszönöm,még írhattok,ha tudtok még valamit. :)
2013. jún. 2. 19:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ház a kísérter hegyen, Az elhagyott szoba
2013. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az átok


Milyen horror filmeket néztél a 17 éves gót féltestvéreddel? Mit szólt hozzájuk?

2020. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!