Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Transformers 4 milyen volt?

Transformers 4 milyen volt?

Figyelt kérdés
Ma jún. 26-án kezdödött a vetités. Akik látták jó volt? Mert megnézném én is.

2014. jún. 26. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A kritikusok kib*szottul gyűlölik a filmet. De sok átlagos nézőnek bejött. Még nem láttam, csak mások véleményeit olvasgatom, de mindenki szerint egy tipikus agyatlan Michael Bay látványfilm.


Na abban a legtöbben egyetértenek, hogy túl hosszú és a végére egyszerűen belefáradunk a sok értelmetlen és sokszor ráadásul nehezen látható zúzásba.

2014. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mindentudok1212 válasza:
Nekem nagyon tetszett.
2014. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma megnéztem és én teljesen elégedett vagyok vele. A látvány egyértelműen most volt a legelképesztőbb, a történet és az egész film tetszett. Most már csak az 5-dik rész kellene hozzá, hogy kiderüljön kik a TEREMTŐK. Köszönöm a válaszokat a további véleményeket is elolvasom ha jönnek.
2014. jún. 27. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ma néztem meg a párommal, hát, igazából véleményem szerint, amit vártam a filmtől, azaz kb semmit azt megkaptam. Ahogy írták, látványfilm. De az ilyen filmek nem filozófusoknak készülnek az tény, csak nekem az volt a problémám a filmmel, hogy néhány ponton már olyan fájóan amerikai volt. Én Michael Bay-nek két filmjét szeretem, az egyik a Sziget 2005-ből, a másik pedig a Szikla 1996-ból. Azok jó filmek voltak, tartalommal és látvánnyal egyaránt. Ezek a mai filmjei, mint például a Transformers, aminek az előző része szerintem borzalmas volt, ez jobb volt annál, de még egyszer nem nézném meg. Ha egy 10-es listán kéne osztályoznom és olyan 5-6-ot adnék neki. Mert a látvány, ahogy a kérdező is említette, az tényleg ott van. Tipikus amerikai látványfilm.
2014. jún. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolkoztam azon, hogy talán el kéne menni megnézni, de azok alapján, amiket olvasok róla, teljesen elszállt a kedvem.


Úgy értem, számítottam arra, hogy rossz film lesz, és nem is vártam el tőle semmi különöset, csak annyit, hogy legyen benne szórakoztató akció meg egy-két tűrhető szereplő. De azt hallom, hogy ebben a tekintetben sincs a film a csúcson. Mivel a film brutálhosszú, ráadásul teljesen indokolatlanul, ezt is kihagyom, akárcsak a többit, aztán majd valahogy máshogy nézem meg.

2014. jún. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!