Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Idáig mely Transformers...

Idáig mely Transformers rajzfilmsorozatok mentek a Megamax műsoraiban?

Figyelt kérdés
Most lett T-home SAT TV beköttetve, és most lett legelőször Megamax csatornánk is. A port.hu oldalon láttam, hogy a Transformers Armada megy és már javában a közepénél tartanak epizódszámban. Megtudná nekem valaki mondani, hogy idáig csak az Armadát adták-e, vagy más Transformers rajzfilmsorozatot is adtak? Puszta kíváncsiság elsősorban, de másrészről meg reménykedem egy utólagos vetítésre is - nem az Armadára gondolok. Nagyon szépen köszönöm a segítséget :)
2012. febr. 27. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak az Armadát. Szemmel tartom a csatornát én is, de ezidáig csak ez a Transformers sorozat ment rajta.


És ha jól számolom, akkor talán most tűzik műsorra harmadszorra.

2012. febr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy hogy vagy vele, de nekem pocsék ez a magyar fordítás - vagy csak én vagyok nagyon maximalista? Az Armada fordítása valami botrányos :( Köszi a választ :)
2012. febr. 28. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem csak te vagy vele így. Engem is kiborított. Kicsit szinkronmániás vagyok, ezért minden apró tökéletlenséget kifigyelek. ;)


Tudvalevő, hogy a sorozat angol szinkronja is hírhedten pocsék volt, a magyar pedig ez alapján készült. Sajnos csak rátettek még egy nagy lapáttal az eleve rossz szinkronra.


Nem bocsátkozok hosszas elemezgetésbe, de nem túlzok, ha azt mondom, hogy ez az egyik legtrehányabb szinkron, amit ismerek. Főleg a sorozat első felében.

2012. febr. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is így érzem. A Cybertron se volt semmi bár... az még elviselhetőbb. Kár, hogy a G1-t nem próbálták meg sohasem lefordítani magyarra. Az lett volna az igazi!
2012. febr. 29. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha azt még annak idején lefordítják, akkor garantált, hogy nagyobb Transformers kultusz alakult volna ki nálunk, és talán a többi sorozatot is beimportálták volna utána.
2012. febr. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!