Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mondanátok ecchi animéket ami...

Mondanátok ecchi animéket ami vicces is és ha lehet suliba játszódjon de nem muszáj?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 18:30
 1/9 anonim válasza:
Highschool DxD.
2014. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ben-To
2014. jún. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj ,de te vagy az aki tele írogatod ilyen mondjatok nekem olyan animéket, kérdésekkel ?


Nagyon egyszerű a megoldás, vagy gyorsan simán regizel az AA, ra vagy más animés oldalra ahol vannak ismertetők, vagy pedig be írod a google keresőbe hogy ecchi, és utána angolul a kulcs szavakat, iskola, vicces, Van még online fordító is, szóval felesleges ez a sok kérdés. Ha meg csak szórakozásból teszed fel ezt a rahedli kérdést, akkor nem tudom mi bajod van, de mindenhol ezekbe a kérdésekbe botlani. Ha nem te írtad őket bocsi.

2014. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem én voltam de am is ha vki nem tud vmit vagy kifogyott az animéből, akkor itt rákérdezhet, ez ilye oldal fel lehet tenni 3000 kérdést akár, ha nem tetszik, akk akár mehetsz másik oldalra ha a gyk nem tetszik.
2014. jún. 13. 10:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Látom csak az egyik felét értetted meg. Sokkal egyszerűbb ha magad felmész egy animés oldalra és szemezgetsz, netán még feliratot is találsz.
2014. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, itt tapasztalat alapján tudunk ajánlani neki animét, ami lehet sokkal jobb, mint amit AA-n talál.

Ott nem igazán lehet kerseni csak, ha az összeset megnézed..Elég sok animéhez hibás műfajokat is írtak.

2014. jún. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Válogass itt van egy pár:


1.High School DXD

2.Ichiban Ushiro no Daimaou

3.Omamori Himari

4.Dakara Boku wa, H ga Dekinai.

5.Haiyore! Nyaruko-San

6.B Gata H Kei

2014. jún. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
rosario to vampire
2014. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ez nem igaz, itt tapasztalat alapján tudunk ajánlani neki animét, ami lehet sokkal jobb, mint amit AA-n talál.

Ott nem igazán lehet kerseni csak, ha az összeset megnézed..Elég sok animéhez hibás műfajokat is írtak."

Az a vicces, hogy ami az egyiknek tetszik az nem biztos hogy a másiknak is. Plusz az AA-n is lehet találni véleményeket az animék mellet , de mindegy nem szaporítom tovább a szót, jó keresgélést.

2014. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!