Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Azt mondják sokan (külföldiek)...

Azt mondják sokan (külföldiek) hogy Magyarország lehetséges hogy nyerni fog Euróvízión. Ti mit szolnátok ha tényleg így lenne?

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

örülnék, de nem sok esélyt látok rá sajnos

annó Wolf Katit is győztesnek kiáltották, aztán az utolsó helyen kullogott.


mondjuk a Running 1000% jobb

2014. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A svéd és holland előadás jobb volt az első elődöntőben, mint a magyar. Várhatóan a második elődöntőből az ír is jobb lesz, ezért számomra meglepetést okozna, ha az említett 3 közül bármelyik előtt végezne a magyar dal. Viszont top 10-et simán el tudok képzelni, főleg ha azok a kisebb hibák eltűnnek az éneklésből a döntőre, amelyek az elődöntőben azért előjöttek.

Egyébként szerintem nagyon jó a magyar dal, jó választás volt, de a svéd lány megint nagyon tisztán énekel és egy gyönyörű számot.

2014. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

előző, szerintem a hollandok száma borzasztó

a svéd tényleg jó, de semmi különleges nincs benne. nem egy újabb Loreen, na, de elképzelhető, hogy nyer

2014. máj. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha mindegyiket nézem, akkor szerintem a tavalyi mezőny valamivel erősebb volt. Rengeteg egyedibb volt, talán ezért (például az Only Teardrops, meg emlékeztek a román férfira, aki operát énekelt? Na az hihetetlen volt). Mert például a tavalyi győztes dal szerintem veri az összes idei produkciót (eddig).

A magyar dal sokkal jobb idén, mint a tavalyi, ami csak ilyen kis aranyos volt, de eltűnt. A Running viszont nekem nagyon tetszik, ha nem is fog nyerni, biztosan jó helyezést ér el, és én is észrevettem hogy eléggé szeretik külföldön. Wolf Katit meg nem tudom, miért kiáltották ki győztesnek. Kati tud énekelni, de az a dal annyira középszerű volt, hogy már 5 perccel az éneklése után elfelejtettem.

A svédről meg annyit, hogy tényleg tisztán énekel, de azért nem kitűnő, nem egy Loreen, és a dal sem egy Euphoria.

Az orosz ikreket sajnáltam, hogy amikor kimondták, hogy Russia, sokan fújoltak rá. Gondolom politikai okokból, de ez szerintem nagy butaság.

Ahogy olvasgattam, külföldön Izlandot is nagyon szeretik, meg Örményországot.


Alig várom a döntőt, én nagyon szurkolok Andrásnak!

2014. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!