Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem rossz a Violett...

Csak szerintem rossz a Violetta c. sorozat? (lent)

Figyelt kérdés
Igazából nem értem mit esznek rajta és kik. Egy tök egyszerű történet, és mindenhol csak énekelnek, még azok is akiknek kevésbé jobb a hangjuk (bár az enyémhez képest sokkal jobb :D) nem értem miért kapták fel ennyire. Elmagyarázná valaki??

2014. ápr. 25. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszer belenéztem, mert GYIK-en is sokan nyáladzanak utána. Nagyon rossz.
2014. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

Abból a "csak éneklésből" tanultam meg a spanyol nyelv alapjait, és imádom énekelni azokat a dalokat. Attól még, hogy neked nem tetszik, másnak igenis tetszhet.

Én nem értem, hogy miért gondolják az emberek, hogyha egy dolgot, amit sokan szeretnek, szidni kezdenek, akkor Ők attól többek lesznek.

Ha nem tetszik, ne csavard oda tv-t. De nem kell hirdetni, hogy szerinted milyen rossz.

Tudod, erre szokták mondani, hogy ízlés dolga.

Biztos vagyok benne, hogy van olyan dolog is, ami neked tetszik, sok másiknak pedig nem.

Ez azért van, mert mindenki más.

És tudod, sok mindenki szereti. Képzeld, még anyukám is. Pedig Ő már nem olyan fiatal.

Úgyhogy még nem is kor kérdése. És nem lehet azt mondani rá, hogy az éretlen tiniknek lett kitalálva.

És bár nem tudom, hogy milyen sorozatokat, illetve filmeket szeretsz, és nem is rád célzok ezzel. De szerintem a Violetta, ezerszer jobb, mint egy horror vagy egy akciófilm. És sokkal több értelme is van.

És úgy érzem, hogy akkor is lett volna értelme megteremteni ezt a sorozatot, ha az egész világon csak én szeretném, mert a dalai arra buzdítottak, hogy megtanuljak spanyolul, és sok szép percet okoztak nekem.

Remélem, hogy a magyarázatom kielégítő volt számodra.

2014. máj. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves 2.!

az jó, nem a tanulásról beszéltem

én csak elmondtam a véleményem, egy szóval sem mondtam, hogy több lennék valakinél, és nem is gondolom h több lennék

egyszer láttam, és kíváncsiságból megnéztem pár részt, nem hírdetem, h rossz, csak elmondtam a véleményem és a tiétekre is kíváncsi voltam a véleményekre + elmondta a sajátom (szerintem félreértetted a kérdést, átfogalmazom: Milyen szerintetek a Violetta c. sorozat? nekem nem tetszik, van olyan rajtam kívűl aki nem szereti? miért? )

legyen ízlés dolga, ha neked ez az ízlésed akkor én azt tiszteletben tartom, de te is tartsd tiszteletben, h nekem nem ez az ízlésem

Persze, hogy van, de ha valaki azt nem szereti, az engem nem zavar

tudom, h sok mindenki szereti (idézzem magam: "kapták fel" = felkapták, szeretik) ha tetszik anyukádnak, akkor tetszen, én úgy sem ismerem őt

persze h nem kor kérdése, hanem ízlés kérdése

lehet jó a violetta, de nekem nem tetszik, mert úgy akarták megcsinálni, mintha egy valóságos történet lenne, és mit ne mondjak, néhány helyen nagyon el van túlozva. pl. a szőke lány kéztartása, vagy az, hogy az egyik részben azt mondja egy pasas az után h csináltak egy felvételt, h "megvettük" és még az operatőr sem tudja mit jelent, a fekete hajú nő "butuska" nézése (tudom milyen karaktert kell játszania, de ez túlzás) stb.

szép, hogy e miatt a sorozat miatt akarsz spanyolul tanulni, én pl. egy énekes miatt tanulok angolul

remélem, a válaszomból megérted mire is céloztam

UI: nem piszkálásból mondtam ezeket, ez mint mondtam az én véleményem, és ha a kettőnké nem is egyezik, akkor is tiszteletben tartom a tiedet.


Kérdező

2014. máj. 13. 15:22
 4/8 A kérdező kommentje:
még annyi, hogy a legjobb barátnőm imádja a sorozatot és mégis tisztelem és szeretem :)
2014. máj. 13. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.

Bocsánat, hogy agresszív voltam. Persze, teljesen egyetértek veled.

Csak elég rossz passzban voltam. Nem is tudom, hogy miért voltam ilyen.

És természetesen tiszteletben tartom, hogy ilyen az ízlésed, hiszen mi jogom van beleszólni.

Még egyszer elnézést.

2014. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
semmi gond, ha szeretek valamit, azért én is kiállok:)
2014. máj. 13. 22:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazából a Violettának vannak jó és rossz tulajdonságai is, pl. sokszor túldramatizálják benne a dolgokat, ezért idegesítő is lehet olyanok számára akik inkább a komolyságra mennek, viszont a zenék jók, meg a történet és a szereplők is szerethetőek. Én amúgy Vilu fan vagyok amit viszont nem bírok, hogy Violettáék nappalijában mindenki tök hangosan beszélget, még titkokról is, mégiscsak nagyon ritkán hallja meg őket valaki.
2014. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dominik10 válasza:
Utolsó válaszoló amugy a nappalis dologban tényleg igazad van,és abban is hogy valamelyik része jó valamelyik ne.
2014. okt. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!