Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Aki látta a Violettának a...

Aki látta a Violettának a végét spanyolul? (1. évad)

Figyelt kérdés
Vegigneztem spanyolul es nem ertem azt, hogy hol derul ki, hogy Leont valasztja, mert a 79. reszben meg a Thomasszal csokolozik es a Leonnal nem is beszel a show-n se. Velemenyeket vagy aki tudja az irja minel hamarabb! Köszi! :)

2014. febr. 11. 20:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én is ezen gondolkoztam !! Én úgy tudom egyik fiút sem választja mindkettőjükkel békében válnak el.
2014. febr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
énsem értem de szerintem ugy lessz hogy ugye leonnal egyutt lesznek vagy nagyon szerelmes lessz belé olyan 60-70 rész korul es hat vegen meg kimást valasztana ha thomas elmegy..de majd lehet 2.évad elejen megtudjuk
2014. febr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A 70. Resz korul am a leonnal nagyon rosszban vannak es utana meg nem es a vegen meg nem is beszel vele szoval ez tok homaly... majd a magyar reszekbol kiderul, de addig kinek van turelme varni? :/
2014. febr. 12. 19:07
 4/11 anonim válasza:
100%
ensem ertem mar hidd el:/ egyszer thomas egyszer leon ..latszik h sorozat mert nagyon komplikáljak
2014. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De thomas végül miért megy el ha Ludmilla megkérte az apját h adjon a thomas apjának munkát? :DD
2014. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, csak annyit hogy az utolso reszben amikor vilu es thomas beszelget akkor hallottam a spanyol dumabol hogy Espana (spanyolorszag). Szoval az utolso reszben derul ki hogy a thomas elmegy.( szerencsere) :D
2014. febr. 13. 19:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Ti hol nézitek spanyolul? Kíváncsi lennék.
2014. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én láttam és nagyából értettem, de Tomas nem tudom miért megy vissza és Violetta nem választ senkit Leonnal csak a 2. évadban jönnek össze. :)
2014. febr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De ti hol nézitek??? Linket tudnátok küldeni? :)
2014. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
csak simán youtube-n beirod pl. h : violetta 2- episode 1 completo vagyigy szokom en
2014. febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!