Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Látta már valaki a Violetta...

Látta már valaki a Violetta 2. évadját? Miről szól? Végül kivel jön össze Violetta?

Figyelt kérdés
Nem kell mindent szóról szóra elmondani, csak pár sorban összefoglalni. Köszi:)

2014. jan. 31. 18:58
 1/8 adrika901 válasza:
Nem láttam, de állítólag abban összejön Violetta valami Diego nev sráccal, de végül Leont választja !  :D
2014. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Angie visszatér a sorozatba?
2014. febr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért, el fog menni???? Miért??? :( mármit Angie
2014. febr. 9. 22:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Elmegy a 66. részben...
2014. febr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, miért, de remélem visszajön és összejön Germannal...*-*
2014. febr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 4everLeonetta válasza:
Igen a második évadban elmegy Angie.(nem tudom miért) Tomas nem lesz, helyette Diegoval jön össze Vilu. Leon meg egy Lara nevű csajjal. Mindkettő (Vilu,Leon) egymást akarják. Kiderül, hogy Diego szövetkezik Ludmillával és csak ezért van Viluval.Aztán valamiért összevesznek és ezt Leon felveszi.Elmeséli Fran-nak és ezt meghallja Vilu. Amikor elmennek megnézi a felvételt és akkor szakít Diegóval.Leon pár résszel az előtt szakít Laraval. A végén összejön Vilu és Leon. Azt viszont nem lehet tudni, hogy mi lesz a harmadik évadban. Nagyából ennyi.Bocsi, hogy egy kicsit hosszú lett, de még így is kihagytam pár lényegtelen részt.
2014. ápr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 4everLeonetta válasza:
Amikor elmennek megnézi a felvételt és akkor szakít Diegóval helyett ezt akartam írni:Amikor kimegy Leon és Fran akkor Vilu beoson és megnézi a felvételt.Ez után szakít Diegóval.
2014. ápr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ó, köszönöm szépen, rengeteget segítettél :)
2014. ápr. 13. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!