Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A mai vacsoracsatában Bálint...

A mai vacsoracsatában Bálint Antónia miért ekkora tahó?

Figyelt kérdés
Teli szájjal kineveti Fodor Zsókát,mutogat rá,kézzel veszi ki a húst,közben végigcsöpögteti a terített asztalt,nagy hangon kritizálja a kaját,stb. Tudhatna viselkedni. Többet gondoltam róla.
2009. dec. 14. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindig is tahó volt. És ez a haj borzasztó!!! A forma és a szín is undorító!!!
2009. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tahó,csak celeb és az ilyen semmirekellőknél elfogadott e viselkedés.Ám tetszett Fodor Zsóka finom beszólása neki,hogy valaki igazgyöngyöt rakat be van aki petrezselymet mert erre telik neki.De olyan buta ezt sem értette,hogy finoman jelezte nem mindenki kitartott.Én is meglepődtem,nem gondoltam róla,hogy civilen ilyen alpári!
2009. dec. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem tahó,csak celeb és az ilyen semmirekellőknél elfogadott e viselkedés.Ám tetszett Fodor Zsóka finom beszólása neki,hogy valaki igazgyöngyöt rakat be van aki petrezselymet mert erre telik neki.De olyan buta ezt sem értette,hogy finoman jelezte nem mindenki kitartott.Én is meglepődtem,nem gondoltam róla,hogy civilen ilyen alpári!

Csak annyit fűznék hozzá:

-A kedd esti viselkedésével csak megerősítette a tahóságát.

2009. dec. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!