Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki a kedvenc a mostani Való...

Ki a kedvenc a mostani Való Világban és miért?

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy van kedvencem, de Krisztiánt bírom a legjobban, mert őszinte, kedves és mindig magát adja.
2014. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem Józsi volt a kedvencem, jó volt a szövege, kedves volt a maga módján, nem áskálódott, viszont most, hogy kiment, Ádámot meg Aureliot kedvelem, nem a kedvenceim de szimpatikusak.
2014. márc. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Aurélio és Krisztián a kedvencem. Indokolni nem tudom,mindkettő szerethető a maga módján. Az Aurélió is jó gyerek,csak néha túljátsza magát odabent.


Néha Vikit is kedvelem,vannak jó dumái,vicces,de ezek az iszonyú kétszínű lépései teszik számomra ellenszenvessé.

2014. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Iza, Viki, Aurélio
2014. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem mindig változik ...

eleinte szerettem Dorkát, aztán meg már nagyon idegesített... Krisztiánt is kedveltem, de most már az Izával való nyűglődése miatt már irritál.

Aurélió esetében ez változás egy adáson belül többször lezajlik. :D

A kedvencem most Zsófi, mert szerintem tök vicces, hogy milyen kis béna, meg milyen elvarázsolt... nem olyan alpári, mint a többiek. Nem túl izgalmas mondjuk, de a többiek sem azok.

Vikit is kedvelem, bár ezen a héten nagyon gyökérnek van beállítva.

Zsoltot eleinte utáltam, de ez is változóban van.


Szóval most Zsófi és Viki.

2014. márc. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Zsófi!!! :D


Viccen kívül egyébként... és Auréliónak adnám utolsóként a nyereményt. A nézők szégyene lenne ha ő nyerne. Nem nagyon fedeztem fel benne emberi értéket és én végső soron mindig azt figyelem, hogy a nyertesnek odaítélnek a nézők egy lakást, autót és pénzt is. Akkor inkább adom Zsófinak, aki nagyon egyszerű, de semmiképpen sem rossz ember.

2014. márc. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!