Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki a legnagyobb tahó a mostani...

Futár 1 kérdése:

Ki a legnagyobb tahó a mostani való világban?

Figyelt kérdés
Igazából mind tahó,a söpredékből,alja népből válogatták össze!
2014. febr. 25. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Aurélió
2014. febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert,gyúrós józsi aki most takarodott haza?
2014. febr. 25. 15:22
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
És most neked jobb lett attól az életed hogy TV szereplőket kritizálsz? Gondolom jobbnak gondolod magad náluk, akkor miért foglalkozol velük?
2014. febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindegyik egy söpredék. De a legtahóbb Iza.
2014. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Iza
2014. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Aurélió.

Egy igaz elkényeztetett majom. Nem értem milyen jogon várja el, hogy takarítsanak utána...Azért álljon már meg a menet, attól mert valaki férfinak születik, még nem várhatja el, hogy kiszolgálják. És Izának igaza volt.

Undorítónak tartom az ilyen hozzáállást, pedig fiú vagyok.

2014. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jobb lett hogy kritizálom őket!!!! Egyszerűen mindegyik undorító!!!!! Ja és azzal hogy "tv szereplők" lettek,én jogot kaptam a kritizálásra.
2014. febr. 25. 19:50
 8/13 anonim ***** válasza:

Én így látom:

Charlotte: a grimaszaitól frászt kapok, és attól is,hogy nem meri önmagát adni,mindig simul valakihez. De nem tahó.

Teo: Hát... kritikán aluli, de nem tahó.

Viki: hazudós xarkavaró, és hánynom kell, mikor lecsúszik a gatyája és kint van a hájas segge! De talán ő sem az!

Iza: Túljátsza az észosztást, látszik a gesztikulációján, hogy annyira eröltetett! Kicsit átmegy tahóba.

Dorka: Repíteném a villából se perc alatt. Semmit nem ér ott, csak visszafogja a Zsoltit, aki talán még tudná is élvezni a villalétet, és tudná csinálni a show-t. De ez a szajha nem engedi, jól magához kötötte. A tegnapi műsor után meg el tudom képzelni, milyen terror áldozata lesz szegény Zsolt.

A legnagyobb tahó Krisztián!! Na de nála tahóbb már nincs!

A többi 2 fiúval nincs bajom!

2014. febr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem Krisztián nem tahó attól, hogy vidéki, meg ízesen beszél... nem ostoba, nem tahó... viszont ami miatt nagyon nagy csalódás nekem (komolyan azt hittem, hogy jófej), hogy azzal az irgalmatlanul nagy tahó Izával akar lenni mindenáron. Annál a nőnél nincs nagyobb szégyen szerintem. Abszolút ő a legnagyobb tahó.
2014. febr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amúgy Aurélio elmosogat maga után,nem azt mondta,hogy azt várja el,hogy elmosogassanak ő utána. Az zavarta,hogy pl amíg Teo pakolt be a gépbe addig Zsófika magát sminkelte ahelyett,hogy segített volna neki.

Igaza van. Iszonyú nagy retekbe élnek és bent van egy halom lány,akik egész nap csak sminkelgetik magukat meg a hajukat csinálják. Az is igaz,hogy Iza azt mondta,hogy takarítónak jött be ,de szerintem az,hogy valaki maga vagy társai után elpakol az nem takarítónői szerep. Igénytelenek.

2014. febr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!