Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki a legnagyobb tahó a mostani...

Futár 1 kérdése:

Ki a legnagyobb tahó a mostani való világban?

Figyelt kérdés
Igazából mind tahó,a söpredékből,alja népből válogatták össze!
2014. febr. 25. 15:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
"szerintem Krisztián nem tahó attól, hogy vidéki, meg ízesen beszél" Nem is emiatt tartom tahónak, nem tudom ezt honnan szedted! Nem csak a felszínen kell keresgélni az okot, áss egy kicsit mélyebbre a jellemükbe, és majd rájössz, hogy igazam van! Krisztián nem is érdemel mást, mint Izuka "csodálatos" személyiségét, számomra nagyon szórakoztató, ahogy napról napra csorbul a gyerek. Most őszintén: szerintetek nem mindenki azt eszi, amit főz? Meg nekem ez az "én vagyok a villa őszintéje" duma már kezd egy kicsit besokallni... Folyton emögé bújik. A többi legalább ugyanilyen őszinte, de ők mást is csinálnak azonkívül, hogy fényezik magukat 1, nyomatékosítom, EGY jó tulajdonságukért! Ja, a hét vicce pedig az volt, ahogy az új fiút kritizálta a fejmérete miatt. :D No comment! :D
2014. febr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

na jó lehet igazad van amúgy... :)

Csak nekem olyan szimpatikus volt, mikor bement... De tényleg biztos nem véletlen, hogy Izához húz... ő is hasonló színvonal lehet. Csak ezt most még rosszulesik elfogadni. :D

Csak azért gondoltam, hogy a külsőségek miatt van letahózva, mert csomószor mondják, hogy milyen buta, meg hogy hogy beszél... pedig elsőre úgy tűnt, hogy van valami a fejében.


Egyébként ha nem is tahó, akkor is halálra unom már ezt a vekengést Izával meg Vikivel. Meg amikor iszik, egy állat.

Bár ez mindegyikre igaz. És még mentegetik magukat, hogy "jaj ilyen vagyok, ha iszok" ..


Valóban komoly kritika volt... "akkora feje van, mint egy teniszütő" :D

2014. febr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Valóban komoly kritika volt... "akkora feje van, mint egy teniszütő" :D"

:D Ez még most is megnevettet!

2014. márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!