Tv2 ennyire hülyének nézi a nézőt? Hódi Pamela néhány napja még a rezsijét sem tudta kifizetni, ma meg már autót vesz magának?
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
Egyrészt műsor
Másrészt eladja a sajátját és annak az árából vesz egy másik szintén használt autót
Harmadrészt a helyében még ha lett is volna pénzem akkor is hívtam volna Berkit hogy jöjjön és fizesse ki a rezsit :)
Negyed rész azért az nem 2 napja volt hogy rezsi gondjai akadtak és simán lehet hogy eleinte mivel ketten együtt voltak egybe kapták a gázsit, és az utóbb hogy szétmentek külön kapják, és így mindjárt van pénze.Mert ha vissza gondolsz mondta is Berki hogy "Örülök hogy a saját kis fizetésedből megoldod."
ötöd rész ismét műsor, míg a story szerint épp külön éltek Pamela posztolta a közös ébredésről készült képet facén :D
Igen,így volt. Nem mentek szét Pameláék, csak ugye kell a műsor. Hogy honnan tudom? Ami facebookon van a Hódi Pamela, az hamis profil, valaki csak osztogatja a Pami képeit.
Pami csak az Instagrammon van fennt. Onnan szedik le a képeit és rakja fel valaki a face-re mintha ő lenne.
Például, valamelyik nap kirakott egy képet (régit),h ma itt voltunk.. miközbe a hivatalos Pamela oldalán az istagrammon az a kép már régen készült. Ennyi. Ne dőljetek be neki.Volt neki régen, de azt már nem használja.Kicsit mögé kell látni a dolgoknak :-)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!