Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy lehet ilyen idióta az...

Hogy lehet ilyen idióta az RTL, hogy Simont kirakta a villából?

Figyelt kérdés
csak miatta néztem és szerintem ezzel sokan vannak így. most már tényleg egy rakás hulladék lesz az egész és lecsökken a nézettsége.
2014. jan. 31. 22:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Simon lett az egyik legunalmasabb karatker, nemcsoda hogy az rtl kivágta onnan.
2014. febr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A logikusan gondolkodtok, nektek is beugrana, hogy a VV idén miért nem csinált beszavazó show-t. Mikor volt a VV5, beszavazó által kerültek be az emberek, és akkor a villalakók szinte rengeteget voltak kint a villán kívül, mindig elvitték őket mindenfajta programokra, autót vezetni, ide-oda. Ez annak tudható be, hogy nem csinálták bent a villában a show-t. Semmit nem csináltak, az egyedüli ember, aki tényleg felkavarta az eseményeket, Attila volt, meg még az elején Cristofel, de ő elsőként esett ki. Bement a Gergő, mint alfahím, de inkább analfahímnek lehetett nevezni. Bement a Seherezádé, ígérgetett fűt-fát, hogy mekkora show-t fog csinálni, közben meg mást sem csinált, csak ült a tükör előtt, és sminkelte magát. Kinga állandóan sírt, rinyált, Attila nélkül kis szürke egér lett volna ott bent. A többiek egy nagy 0-ák voltak. A VV4 még jó volt, de ha ott sem lett volna bent Alekosz, Éva, Olivér, Szandika, az is elég ellaposodott széria lett volna.
2014. febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Az RTL azért vágta ki Simont, hogy felkavarja az eseményeket. Uncsi volt már, hogy állandóan a Charlottal való nyalakodását kellett nézni, egyedül Aurelio csinált valamit. Most ezzel, hogy kitették a szűrét, eléggé megbolygatták bent a dolgokat, Charlotte ki lesz borulva, mindenki Viki ellen fog fordulni, tehát lesznek még itt komoly viták.
2014. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Én az 5. szériát annyira unalmasnak tartottam, hogy a beszavazó show-k után nem bírtam nézni. Atilla meg lehet csinálta a showt, de egyáltalán nem volt szimpatikus...

Most is csak Simon miatt néztem, őmiatta nem fulladt az egész egy nagy unalomba (de igen, azt elismerem, hogy a Charlotte-tal való nyalifali felesleges és unalmas volt.) de így már mi miatt nézném?

2014. febr. 1. 12:54
 15/22 anonim ***** válasza:
33%

"érdekes figura"??? Ki, a Simon?? Hát baromira nem az! Ő egy személyiségzavaros, akinek a pszichiátrián van a helye, nem a VV-ben.

Ilyen alapon a szerkesztőség bemehetne a zárt osztályra és onnan válogathatna, csakhogy "érdekes" legyen a műsor!

2014. febr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Új villalakó fog beköltözni!!!!!!!! YEAH!!! :D

Remélem valami mocskosul jó képű csávó lesz, aki megszégyeníti ezt a kis bájgúnár Aureliot :D

2014. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"érdekes figura"??? Ki, a Simon?? Hát baromira nem az! Ő egy személyiségzavaros, akinek a pszichiátrián van a helye, nem a VV-ben.


Honnan írsz? A pszichiátriáról?

2014. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
17/17-es bingó! Ugyanis ott dolgozom, mint ápolónő.
2014. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Simon színészkedte a pszichopatát...ezrről lapozzatok...
2014. febr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Simon nem szinészkedte, ő alapból ilyen idióta
2014. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!