Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy lehet ilyen idióta az...

Hogy lehet ilyen idióta az RTL, hogy Simont kirakta a villából?

Figyelt kérdés
csak miatta néztem és szerintem ezzel sokan vannak így. most már tényleg egy rakás hulladék lesz az egész és lecsökken a nézettsége.
2014. jan. 31. 22:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
Nos, Simon ilyen tekintetben se nem oszt, se nem szoroz, szenny az egész műsor, úgy, ahogy van.
2014. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A végére már ő maga is egy idióta lett, úghogy ne csodálkozz.
2014. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%
Elég merész húzás volt a stábnak kirakni Simont.
2014. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
hát ha vikike lerángatta volna rólam a nadrágot én is megtépáztam volna..
2014. jan. 31. 22:34
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Vikit is el kellett volna küldeni a pics*ba.
2014. jan. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodt lehetsz egy pofonnál is kizárnak bárkit.. Pont megszegte a szabályzat ezen pontját, így mit vártál?

Örülök is neki egyébként, mert így legalább az a k**va nem hülyíti tovább hogy valóban szereti, és megnézem ezután hogy fog "taktikázni"

21/F

2014. jan. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%

Igazad van, Simon miatt volt érdemes nézni, a többi nem ér semmit, én már nem fogom tovább nézni, de szerintem mások se.

Simonnak kellett volna nyerni, ez egyértelmű.

Egy pólóelszakításért kirakni valakit, az szerintem nevetséges.

Az rtlklub egy bal.--f*-sz, de nyilván ott is olyanok dolgoznak, akik nem értették meg Simont, olyanok, akiknek nincsenek gondolataik, ezért tudták kirakni Simont.


Simon kidobása a butaság győzelme a gondolkodás felett, a tompaság győzelme a kreativitás felett.

Simon képviselte a kreatív gondolkodást, de a primitívek többen voltak.

Így megy ez a társadalomban is, pontosan így, aki gondolkodik, akinek vannak önálló gondolatai, az gyanús lesz, azt el kell távolítani.


Aki azt mondja, hogy a VV6 hülyeség, annak lehet, hogy részben igaza van, de nem teljesen.

A VV a magyar társadalom kis modellje, kicsinyített mása, jól lehet rajta tanulmányozni, hogy mi folyik az országban, a világban.


A primitív emberek már annyian vannak, és annyira betegek,

hogy a gondolkodó ember lassan kiszorul a társadalomból, kizárják.


Ez történik a világban, és ez történt Simonnal, nagyon tanulságos, aki teheti nézze csak meg az eddigi részeket, amikben Simon még benne volt.

Láthatja a jövőt!


Üdv

2014. febr. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

utolsó, egyetértek teljesen. végre találtak egy érdekes figurát, erre 20 nap után lapátra teszik. szerintem az előző szériákból rájöhettek volna, hogy nem a noname szereplők miatt nézik az emberek a VV-t, hanem az érdekesebb emberek miatt, pl szandika, olivér, alekosz, éva, stb.

Simon nekem nagyon szimpatikus volt, a szimpátia szavazáson is toronymagasan vert mindenkit. ennyire nem látja az RTL, hogy ő vitte el a hátán az egészet? jó, amikor Charlotte-tal nyálaskodott az nekem egyáltalán nem tetszett, hogy Simont ennyire érzelmi alapon meglehet vezetni, de amikor első héten bekerült állandóan őt mutatták, a többiek annyira kegyetlen unalmasak voltak. tetszett, hogy ennyire nem tudnak vele mit kezdeni és a puszta jelenléte is elborzasztotta őket, mert akkor dimenzionális különbségek vannak közöttük. mikor bement a Viki egyből Simonnal haverkodott, ott istenítette, meg mondta is, hogy bejön neki, csak simon Charlotteot választotta. amit a legutolsó adásban viki lemüvelt az valami gusztustalan volt. lehet viki megmondja az "őszintét" meg kioszt mindenkit, de szerintem erre a vergődésre nem sokan kíváncsiak. csak kötekedni tud, meg a riport szobában lenézni mindenkit, mert hogy ő egyetemista "értelmiségi"... kit érdekel? akiért még talán nézik az emberek a VV-t az Aurélió, annyira nevetséges és beképzelt az egész ember...


én ezen a legutolsó adáson annyira felb**sztam magam, hogy megfogadtam, hogy több részt nem nézek, nem kattintok VV-s cikkekre, de valahogy érzem, hogy nemtudok menekülni ez elől...


eleve 20 ezer ember jelentkezett, nem hiszem el, hogy ez a 12 (plusz Simon) volt a megfelelő?! annyira unalmas, sztereotipikus alakok. Simon az, aki ért is valamit. a 20 ezer ember között találhattak volna tényleg érdekes embereket

2014. febr. 1. 02:35
 9/22 anonim ***** válasza:
Simon a beköltözőn ért valamit, aztán már nem tudta tovább hozni olyan jól azt a figurát. Mx néha, és pont az vágták be, nagyon ellaposodott, nem bírta a színészkedést tovább. Nekem nem fog hiányozni, de Vikit is ki lehetne zárni...mi az h házasodjatok össze és haljatok meg együtt ??
2014. febr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"eleve 20 ezer ember jelentkezett, nem hiszem el, hogy ez a 12 (plusz Simon) volt a megfelelő?! annyira unalmas, sztereotipikus alakok. Simon az, aki ért is valamit. a 20 ezer ember között találhattak volna tényleg érdekes embereket"


Hát igen. Az, hogy ezeket választották ki, jól mutatja az rtl-ben dolgozók színvonalát. NEKIK ők voltak szimpatikusak, érdekesek.

Vagy azt hitték, hogy az emberek annyira primitívek, hogy ezeket az üresfejűeket akarják nézni.

Én már nem fogom nézni, nincs miért, ugyanazok a mondatok fognak ismétlődni hónapokon keresztül, ilyet az utcán is hallok nap mint nap.

2014. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!