Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki nyeri az...

Szerintetek ki nyeri az X-Faktort?

Figyelt kérdés
Danics Dóra vagy a ByTheWay?Kinek szurkoltok?Örültök,hogy kiesett Krasznai,vagy nem?

2013. dec. 14. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ByTheWay-nek szurkolok, de szerintem a Dóra nyeri meg
2013. dec. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ByTheWay messze magasan veri a Dórát.Nem szeretem azt a lányt,irritál. Menjen színházba,ott játszhatja a "fájdalmas haldokló" szerepet.Ha arra gondolok,hogy őt fogom egész nap hallgatni a rádióban,kiráz a hideg.Emellett fülsértő hangja van,nem tud mozogni,és sz*r a kiejtése.

Emellett azt gondolom,hogy süketek az emberek,és Dóra fog nyerni! :)

Hajráá BTW! :3

2013. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
66%
Hát én Tündének szurkoltam,de ha már így alakult akkor inkább nyerjen a ByTheWay!Nem tudom Dóriban mit csípnek,kicsit visszavehetne már magából!!
2013. dec. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as,nagyon is igaz :) Tünde amúgy nagyon alázatos,örül a másik örömének,Dóra meg az eredményhirdetés alőtt is tök rosszul volt,hogy mi lesz,ha kiesik!
2013. dec. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Tündének és a BTW-nek szurkoltam. Nekem Dóri annyira nem szimpatikus..Tünde sokkal jobban bennem maradt. Így, hogy kiesett hajrá BTW!
2013. dec. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!