Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Neji és Hinata között annyi a...

Neji és Hinata között annyi a különbség mint Itachi és Sasuke között? És ki az erősebb Neji vagy Sasuke?

Figyelt kérdés

2013. okt. 2. 15:52
 1/9 anonim válasza:
100%

Mármint? Ezt kicsit konkrétabban is kifejthetnéd. Neji erősebb-e mint Hinata? Ha az akkor igen erősebb.

Neji és Sasuke közül minden bizonnyal Sasuke jönne ki győztes ként. Lehet hogy nehéz falat lenne neki de ő nyerne. :)

2013. okt. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nah például Itachi és Sasuke között legyen mondjuk 20% különbség (tehát Itachi 20%-kal erősebb mint Sasuke) és az lehetséges hogy Neji is 20%-kal erősebb mint Hinata?
2013. okt. 2. 16:38
 3/9 A kérdező kommentje:
de azért köszi szépen! :-)
2013. okt. 2. 16:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem annyi a különbség.

Itachi és Sasuke testvérek, ugyanazok voltak a szüleik. Itachi sokkal erősebb volt, de többször elmondták,h ő kivételes tehetség és kevés ilyen szintű shinobi van. Sasuke kb átlagos Uchihának mondható, ő Itachinak köszönheti,h megerősödött.

Neji és Hinata nem testvérek. A Hyuuga klánnak van fő- és mellékága. A mellékág szolgálja a főágat, és Neji a mellékágba, Hinata a főágba született. Ennek ellenére Neji tehetségesebb és erősebb volt, mint Hinata, de a mellékágba tartozóknak van egy pecsét a homlokán, amivel ha ellenszegülnek, akk a főág megtudja ölni őket.

2013. okt. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ó köszi de azért tettem fel a kérdést mert azt hittem hogy Neji meg Hinata testvérek! :O jó köszi szépen legalább nem fogok hülyén meghalni! :D
2013. okt. 2. 17:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Neji meg Hinata unokatestvérek. Mivel Neji apja Hinata apjának az ikertestvére. Szóval ők is közeli rokonok, de nem édestestvérek.
2013. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam, de köszi! Azért ezt nem tudtam! :)
2013. okt. 31. 19:38
 8/9 Zsófuci03 ***** válasza:
Hinatanak Hanabi a testvére bár tény hogy Hanabi és Hinata is Neji-niisan-nak hívja ami azt jelenti hogy Neji báty/bátyám
2017. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zsófuci03 ***** válasza:

Neji sokkal erősebb Hinatanal

Hinata csak 64 tenyeret tud míg Neji a pecséttel a fején együtt is 128 át tud(a pecsét visszafogja a viselője erejét)

2017. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!