Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Igazságos volt a továbbjutás...

Igazságos volt a továbbjutás a tegnapi Csillag születikben?

Figyelt kérdés
A breakelős csapatnak tovább kellett volna jutnia, és az énekes csajnak is :( Ellenben a néptáncoló fiúval. Igaz, rajta legalább van mit felfedezni, nemúgy mint a világbajnokokon
2009. nov. 1. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Balogh Briginek kellett volna továbbjutnia a kis nyomi táncos helyett
2009. nov. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is Nekik kellett volna tovább jutni az helyett a Szabolcs helyett.

Bár nekem tökmindegy, amig MC DC bennt van.

De igazad van, nem volt igazségos.

2009. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem meg pont mc nem tetszett... tehetséges de nekem nagyon nem tetszik... helyette inkább balogh brigi vagy a soldiers crew kellett volna :(
2009. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Soldiers Crewt én is sajnáltam hogy nem jutott tovább. Néptáncos gyerek meg lehet hogy tehetséges de nem hinném hogy a műsorba való... sokkal inkább egy falusi mulatságba.
2009. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igazatok van, főként az utolsónak.

ez a freestyle-os gyerek tehetséges, de simán ki tudja találni a szövegeit előre, főleg a zsűrire. De látszik hogy nem előre találja ki, mert ahhoz gyengék a "rímei"... nagyjából ragrímek. Ok, nem lehet könnyű, de akkor is. A Brigi tényleg tehetséges.


Még valami. Ez elvileg tehetség kutató, mégis többen vannak világbajnokok, pl a repülős srác, a freestyler, a rúdtáncos... ők már fel vannak fedezve, mért kell megint?

2009. nov. 1. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:
hat en Briginek nagyon szurkoltam!!! es meg sok midnenkinek!!az az igazsag hogy nagyon eros volt szerintem ez a csapat. de Mc dc-t en is kihagytam volna, en mindnet megertek...de ez egy tehetsegkutato verseny es amit o csinal abbol biztos nem lesz egy nagy felfedezett ember..szamomra erthetetlen hogy majd ki fogja felkerni egy "eloadasra" vagy ebbol hogyan lehet majd megelni, amikor allitolag helyben talalja ki meg a szoveget is..akkor mi ertelme az egesznek??se gyakorlas, se semmi..nem ertem
2009. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem az élő adás alapján, hanem a próbák alapján döntenek, ki juthat tovább. Le van vajazva, hogy a táncos roma fiú legyen a győztes, hagy küldje a sok roma az SMS-t. Nem tehetségkutató ez, hanem RTLKLUB legújabb valóságsója. Briginek kellett volna bent maradnia, nagyon tehetséges. De ugye nem anorexiás műcicis ostoba liba, akkor nem kell.
2009. nov. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!