Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tudtok mondani nekem olyan...

Tudtok mondani nekem olyan műsort ilettve könyvek?!

Figyelt kérdés
( gyerekek is irhatnak )
2013. aug. 28. 13:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi hogybelrontottam a kérdést tudok mondani olyn műsort illetve könyvet amit a tinik néznek olvasnak?!
2013. aug. 28. 13:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát az én korosztályom lányai most a Szent Johanna Gimire vannak nagyon rákattanva...
2013. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zeu ***** válasza:

Az alkonyat, meg hasonló, régen horror elemnek számító lényeket felhasználó romantikus regények a nagyon népszerűek mostanában a lányok köreiben.


Én maradi vagyok (és fiú is XD), szerintem egy Rejtő Jenő könyv bármit üt. A Sárga Ciklon, az Ellopott futár és a Piszkos Fred sorozat könyvei is nagyon jók.


Esetleg fantasy témák felé hajolva Darren Shan könyveit tudom még ajánlani. A vámpír sorozatában is sokat vesztett erejéből a horror, ezért inkább szórakoztatóak mint véresek.

2013. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ lányokról vagy fiúkról van-e szó.


Lányokról tudok mondani egypárat:


Könyvek: -Szent Johanna gimi

-Alkonyat

-Rubinvörös, Zafírkék, Smaragdzöld

-A végzet ereklyéi sorozat

-Pokoli szerkezetek sorozat

...


Filmek/sorozatok: -Revolution

-Vámpírnaplók

-Csinos kis hazugságok (Pretty Little Liars)

-Kínos

...


Remélem ezek jók, és tudtam segíteni. :)

2013. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Könyv:

Stephen King összes,Cassandra Clare: A végzet ereklyéi,Suzanne Collins: Az éhezők viadala trilógia,J.K. Rowling: Harry Potter,Stephanie Perkins: Anna és a francia csók,Simone Elkeles: Tökéletes kémia, A vonzás szabályai, Láncreakció,Kerstien Gier: Időtlen szerelem trilógia,Forgatókönyvek: Ponyvaregény, Annie Hall, Becstelen Brigantyk,Leiner Laura: Szent Johanna Gimi,Takami Kósun: Battle Royale,Theodore Dreiser: Amerikai tragédia


Sorozatok:

Amerikai Horror Story,True Blood,Pretty Little Liars,Orange Is The New Black,Hannibal,Under the Dome,Így jártam anyátokkal,Azok a 70-es évek,Trónok harca,Boardwalk Empire - Gengszterkorzó,New Girl


15/L

2013. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!