Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen hosszú az RTL-en és a...

Milyen hosszú az RTL-en és a TV2-őn a reklámok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan 15 percesek lehetnek, még nem néztem. Viszont van amikor óráknak tűnik.
2013. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
TV2-n pár éve tudom, hogy 9 perces volt a reklámblokk, direkt néztem; szerintem RTLklubon is.
2013. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A reklám maga maximum 7 perc lehet, ebben nincs benne a műsor ajánlás.
2013. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor 2 perces az ajánló:) Akkor úgy jegyeztem meg, hogy addig szünetel az adás:S
2013. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, óránként 10 perc a reklámidő minisztériumi rendelet szerint (ORRT), ez nagyjából egybe is vág azzal, amit előttem mondtak. Egyébként a legidegesítőbben mostanában már a Spektrum csinálja, alig kezdődik el a műsor, már bevágja a bifiduszeszenciát, utána meg egy csomó műsorajánlást... Ráadásul teljesen ritmustalanul vágják be a reklámot (pl. mondat közepén, véletlenül sem akkor, amikor eredetileg lehetett a reklám amikor külföldön játszották a műsort). Ja, és a kedvencem, amikor jön a reklám, a spektrum hangjelzés szó szerint felüvölt, hogy "idefigyejjéjönamárketingfogyasszá!" :P
2013. aug. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5 perc és 3 perc az ajánló.

Felvételnél ennyit szoktam beletekerni. Már rutinból megy.

A Spektrumnál pedig tényleg idegesítő, hogy egy félórás műsort 3x szakítanak meg.

2013. aug. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
egy szó mint száz, én már 2 éve nem nézek tv-t, és ezt javaslom mindenkinek, az interneten már gyorsabban megnézhetsz bármit bármikor mint tv-ben
2013. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!