Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a Szulejmán...

Mi a véleményetek a Szulejmán című sorozatról?

Figyelt kérdés
Itt egy blog, ahol véleménnyel, kritikával. Kérlek olvassátok el, ha van időtök! De érdekelne a ti véleményetek is :)

2013. aug. 9. 03:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
én utálom, látszik rajta a jó pofizás, mi magyarok nagyon megbocsátóak vagyunk, de nem tudom minek, mindenki hülyének néz minket ... én pl azért nemszeretem mert a szulejmánt (nem nézem a sorozatot de biztos hogy) ő a legszentebb szentek szentje.... és pont egy olyan részt fogtam el belőle amikor valami üzenetet küldött egy magyar királynak, a magyar király meg: höööh mit akar ez a semmi hagyjad már....
2013. aug. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van. Itt a blog, amit elfelejtetem linkelni. Ott is szó van erről a témáról.

[link]

2013. aug. 9. 12:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szulejmán a lázadó janicsárokat kivégeztette,nem játszhatta a "kegyes királyt". Egyébként zsarnok volt, a muszlimok szemében a hitük terjesztője, nekünk Mohács tragédiájának okozója. Gárdonyi az igazat írta meg az Egri csillagokban. Ami pedig Hürremet illeti, aki királyné lett, mindenkit legázolt maga körül, Ibrahimot is ő végeztette ki.
2013. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy állítják be, mint olyan humánus lett volna, de ez persze nem igaz.
2013. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A magyar király akkor egy nagyon fiatal fiú volt, II. Lajos, aki helyett mások uralkodtak és aki alig húsz évesen halt meg Mohácsnál. Nem pedig egy elhízott, középkorú, gőgös alak.
2013. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
de nem a valós történelem van benne csak az alapja az nem kell ilyen komolyan venni persze török sorozat tehát természetes hogy nagynak látják a szultánukat, amúgy ha nem ilyen véresen komolyan vesszük, nagyon jó és fordulatos sorozat,és persze a sorozat utálói most fikázni fognak de nem érdekel akkor is jó sorozat
2013. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
a sorozat lehet hogy jó, de amire épül és ami mögötte van az rossz, legalábbis a magyaroknak szerintem ...
2013. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Itt az újabb kritika, fogyasszátok: [link]
2013. aug. 24. 01:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Most próbálják sokan rekonstruálni a valódi magyar történelmet, amelyet éppen Szulejmán és az utána következő szultánok romboltak le 150 év alatt! Hová lettek a városaink, falvaink az ország közepén, annak nagy részét kitevő hódoltságban? Már 1526-ban Mohács után legyilkolták és elhurcolták a török sereg portyázói (tatárok!) a Buda környéki összes település lakosságát, elhajtották az állatokat, aztán mindent felgyújtottak! A Tiszántúlon lefelé vonulva ezrek pusztultak el pestisben! 1546-ban, az első török adóösszeírás idején NINCS magyar lakosság sehol, és 1686-ig nem lesz! Puszta ráják nélkül (lakosok). A Habsburg hatalom és a földesurak a törökök elől menekülő szerbeket letelepítik 1691-ben, majd szlovák és német betelepülőket hoznak, nagy számban! A 150 éves török uralom következményeit a mai napig viseljük! KÖSZÖNJÜK, "NAGY Szulejmán"!
2013. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Hogy mi a véleményünk? Szerintem egy marhaság, hülyeség... :S Nagymamik, meg kiscsajok nézik
2013. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!