Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek a lehetőségek...

Szerintetek a lehetőségek közül hogy fog folytatódni a Barátok közt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Balázs belefullad a Dunába, a többiek megússzák.
2013. aug. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát hogy ha az álmokra célzol a reklámban, akkor egyik sem.

Annyi hogy a Balázs bele fullad a Dunába, és tovább megy a film, mint ha semmi sem történt volna.

Na jó hazudok, mert egy ideig lehet hogy megjátszák

a sajnálkozást, és utána folytadódik tovább a film.

Amúgy meg amit a Juli, Zsófi, Gizi meg mit tudom még hogy ki amit a reklámban látsz álmokat,

vagy amit álmoknak nevezünk az úgy ahogy van baromság.

2013. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Balázst kiírták a sorozatból, ezt be is vallották, már külföldön tanul, aki játszotta. Vagyis ő az, akinek meg kell halnia a balesetben.
2013. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az nagyon elgondolkodtató, hogy vajon ki küldte a varrógépet Julinak? Ha viszont András él, akkor hol van? Védett tanu lett belőle, elrejtették valahol külföldön?
2013. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Aradi Balázs, aki ugye Balázst játssza, azt nyilatkozta, hogy a karakterét nem biztos, hogy kiírják a sorozatból, maga a színész távozik. Én is erre a meghal dologra gondoltam, de túl sok lenne a halál mostanában a sorozatban, plusz ugye Mikinek halt már meg fia.
2013. aug. 10. 16:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor marad a Hanna, a Péter, a Zsolt lánya és a Cseng. Valaki közülük hal meg?
2013. aug. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
:D Szerintem senki nem hal meg most :D Balázs elmegy a sorozatból,de szerintem csak annyi,hogy más fogja őt játszani :3
2013. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Blamázs nem hal meg,kiírták,hogy keresnek a BK-ba 20-22 év közötti fiatal fiút,mikor Aradi bejelentette,hogy diszidál.
2013. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy élve előkerül a Dunából? Egyébként Balázsnak VAN tetoválás a vállán.
2013. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem angolosan távozik.
2013. aug. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!