Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Dallas mikor fog folytatódni...

A Dallas mikor fog folytatódni? Mert ugye most volt az évad zárója szerdán.

Figyelt kérdés

2012. okt. 27. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Az új évad Január 28-án kerül adásba az USA-ban. Talán tavasszal folytatják itthon is szinkronizálva...
2012. okt. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Úúúh hát az még nem mostanában lesz sajnos.

Köszönöm.

ű

2012. okt. 27. 22:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Aj, ne már. Tavasz még nagyon messze van. Úgy megszerettem a sorozatot, a régire már nem emlékszem, mert nagyon kicsi voltam, de ez nagyon tetszik. Jockey fia pedig egy félisten.
2012. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen én is pont így reagáltam. Imádom és tavasz még annyira soká lesz.
2012. okt. 29. 15:24
 5/8 anonim válasza:

Azért a tavasz sincs olyan messze.


De én magam attól tartok, hogy elhúzzák őszig, mondván hogy nyáron a rengeteg szabadságolás miatt kevesebben nézik majd mint tavasszal, hiszen sokan inkább elutaznak nyaralni a családdal. (Már ha tudnak.)

2012. dec. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A napokban jelentette be az RTL Klub és az RTL II, hogy az új Dallast az RTL II fogja leadni.


Most szerdán (jan. 30.) kezdte el ismételni az I. évadát leadni. Az első és második részt két külön héten adják. Az ismétlés befejezése után egyből (azaz ápr. közepe) fogja a II. évad szezonnyitóját vetíteni. Ebben az évadban is több új illetve visszatérő szereplő fog szerepet kapni. Főleg abból az okból, hogy a Jockey Ewing-ot alakító Larry Hagman halála miatt.


Állítólag Victoria Principal (Pamela), Ted Shackelford (Gary Ewing) és Jaon Van Ark (Valeri) is felfog tűnni a képernyőn.

2013. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Pamela (Victoria Principal) csak Jockey temetése után kerül megemlítésre. Mondván, hogy Jockey őt kereste.


A poén maradék részét nem lövöm le. Aki kíváncsi rá az vagy a sorozat Wikipedia oldalán nézzen utána vagy nézze az RTL II-n a Dallas második évadából hátralevő részeket. (Vasárnap 23:00 /premier/, majd következő szerda: 16:00 /ismétlés/)

2013. jún. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

az USA-ban 2014. február 24-én hétfőn lesz a Dallas (2012) sorozat III. évadjának premierje.


Magyarországon nagy valószínűséggel majd valamikor a tavasz végén vagy nyár elején, de az se kizárt, hogy majd "csak" ősszel lesz a premierje. Ha egyáltalán Magyarország megveszi a 3. évadot. Amennyiben megveszi. Nagy eséllyel az RTL II fogja adni. Ami a csatorna műsorstruktúrájának átalakításával is járhat, bár az sem kizárt, hogy kizárólag a ValóVilág 6 után lesz látható. Az sem kizárt, hogy mielőtt a III. évad premier vetítése megtörténne, legalább a II. évad 15 epizódja is levetítésre kerülne, ami újabb csúszást okoz(hat)na.

2014. febr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!