Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért égetik magukat híres...

Miért égetik magukat híres emberek főzőműsorral?

Figyelt kérdés

Főleg, ha nem is tudnak (annyira) főzni.

Pénzért, tudom. De nem méltóságon aluli ez?



#Főzőműsor.
2013. aug. 5. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"De nem méltóságon aluli ez?"

Nekik nyilván nem.

2013. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lord Keri ***** válasza:
100%

A negatív reklám is reklám. A kevésbé ismertebb, vagy keveset szereplő "celeb"-ek így újra a rivaldafénybe kerülnek.


Amúgy nem feltétlenül mindegyik égő, láttam olyan karaktert ilyen főzőműsorban, akiben volt annyi tartás, hogy abszolút vállalható volt az amit prezentált, nem csak az ételre gondolok, hanem a viselkedésére.

2013. aug. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Van akiben én is kellemesen csalódtam...Ganxsta Zolee például. De van aki csak affektál, ezt nem eszik, azt nem eszik..De az alkohol fogy mindenütt rendesen.

Van aki szakácsot hív: Sarka Kata.

Páran padlóig iszák magukat..

Égőnek érezném a helyükben.

2013. aug. 5. 15:29
 4/4 Lord Keri ***** válasza:

Akiben nincs kellő intelligencia az nyilván itt is próbál úgy viselkedni, ahogy amúgy viselkedne, de van aki esetleg ezt polgárpukkasztásból teszi, vagy sznobizmusból.


Sarka Kata pl biztos, hogy sznobizmusból hív szakácsot, meg amúgy is végigmutogatja a lakást, hogy náluk a gyermekszobára többet költöttek, mint amennyit egy átlag család lakása ér. :)


Mondjuk ő tőle ez elnézhető valószínűleg Hajdú Péter sem az eszéért szereti, ha meg már van mire had játssza az eszét. :D

2013. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!