Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem vetítik tovább a...

Miért nem vetítik tovább a hazugságok gyűrűjében-t?

Figyelt kérdés
nekem nagyon tetszik ez a sorozat, amit szerdánként vetít a TV2.De most nem látom a műsorba, pedig végig szeretném nézni.Nem tud esetleg valaki valamit róla?
2013. júl. 24. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan siralmas volt a nézettsége, hogy lecserélték.
2013. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kár, köszi a választ!Mondjuk engem érdekelt, és biztos vagyok benne, hogy rajtam kívül még sok mindenkit, sőt ismerek is olyat, ez nem volt szép, azért olyanokra is gondolhattak volna, akik már alig várták, hogy szerda legyen és vetítsék....!!!
2013. júl. 24. 15:54
 3/10 anonim válasza:
Normálisan a részek több mint egy órásak a Tv2 meg csinált belőlük 50 perces kis filmeket. A szinkron sem az igazi Dányi Krisztián nélkül és szerintem hülyeség volt a Szulejmánnal egy időbe tenni úgysem váltják le a jól bevált sorozatukat a TV nézők egy új valami helyett ...
2013. júl. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

itt a teljes 1. epizód angol felirattal:

http://www.youtube.com/watch?v=-_X3rbRf1zQ szerintem igy sokkal érthetőbb,nincs szétvagdalva a zene és élvezhetőbb is

2013. júl. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen, angolul nem tudok, de félig török vagyok, úgyhogy érteni fogok a törököt.:)köszi!!!!!
2013. júl. 25. 16:40
 6/10 anonim válasza:
és ha kicsit utánanézel törökül az összes rész rajta van vágatlanul teljes egészében . Sajnos én nem értem,csak az 1. Részét mivel az az angol feliratos. :c
2013. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
sajnálom.:( Már meg is néztem az elsőt, teljesen más mint a tv-be...
2013. júl. 25. 17:39
 8/10 anonim válasza:
Eredetiben sokkal jobb azt lássuk be :)
2013. júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"ez nem volt szép, azért olyanokra is gondolhattak volna, akik már alig várták, hogy szerda legyen és vetítsék"


Olyan kevesen nézték, mint az adásszünetet, így teljesen esélytelen volt, hogy műsoron hagyják, kész ráfizetés. Az anyagiak számítanak, nem az a pár ember, aki nézte.

2013. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, már mindegy...
2013. júl. 26. 00:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!