Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek az Éjjal-nap...

Mi a véleményetek az Éjjal-nappal Budapest című sorozatròl?

Figyelt kérdés
Èn személy szerint mélységesen elìtélem nem is nézem a sorozatot.A kérdést azért tettem fel mert ez lett a legnézettebb sorozat Magyarországon és érdekelne hogy tényleg ilyen alacsony szinten vannak az emberek?Ha lehet őszinte válaszokat szeretnék.Előre is köszönöm.
2013. júl. 21. 01:43
1 2 3 4 5
 31/41 anonim válasza:

Hőböröghetteek itt meg csapkodhatjátok a seggetek a földhöz,akkor sem véletlenül a legnézetteb műsor.


Egyébként funkcióját tekintve TELJESEN UGYANAZ mint a Szomszédok volt a 90'években. Groteszk elemekkel tarkított, szélsőségesen elnagyolt karakter ábrázolásokkal teli társadalomkritika.

Csak itt nem a 20.századra jellemző idióták jelennek meg a maguk attitűdkészletével, hanem a 21.századra jellemzőek. A különbség kb. ennyi.

És ahogyan a Szomszédoknak sem volt sok köze a valódi társadalomhoz(annak egy erőltetett lenyomata, vágási feristől mindenestől) úgy az Éjjel-Nappal Budapestnek sincs gyk. semmi köze a mai társadalmohoz.

Aki azthiszi h így élnek a fiatalok,az vagy hülye vagy hülye:)

Én pl. nézem a műsort,amivel semmi baj sincs mert tudom h a valósághoz viszonya reálisan kb. mennyi.


Tehát végül kilyukadunk oda,hogy nem az a hülye aki nézi hanem aki nem tudja a helyén kezellni.Ennyi.

2013. júl. 21. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Tök érdekes hogy senki sem nézi sőt rengetegen mondják hogy ők bizony még a TV-t se nézik évek óta mégis naponta előkerül ez a kérdés és mindenki tudja
2013. júl. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Olyan mint a Győzike show. Amikor vége lett akkor derült ki, hogy a nagy része előre megírt forgatókönyv alapján készült.

itt is ez a helyzet, csak az egész meg van írva. Persze úgy tálalják, mintha a valós élet lenne bemutatva, és a szereplők is spontán alakítanák a történetet. Amíg az a b_zi Kolosi P. az RTL kreatív főnöke, addig sajnos el kell viselni az ilyen Benkős, és Éjjel.nappalos borzadályokat. (Na meg persze a Bud Spancer-es filmeket ) LE VELÜK !!!

2013. júl. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:

Max számodra nem derült ki,de ha rágugliznál arra,hogy "konstruált reallity",akkor már tudnád,de sebaj.


Azzal nincs bajom aki nézi,azzal sem,aki nem.

Csak azzal van,aki lehordja,sőt papot hívna egzorcizálni,ahhoz,aki nézi,de közben még egy epizódot sem látott,csak tudja,hogy divat utálni.

A másik meg az,amikor valaki (nem az itteni válaszokban,mert kivételesen most ez a kérdés ettől mentes volt) meglát egy kérdést,bármilyen sorozatról/tévéműsorról és jön azzal,hogy nagy sz**r,meg,hogy neki tévéje sincsen és nem is nézi.

Oké,a közléskényszer egy dolog,de akkor honnét tudják?

És ilyenkor már nem válaszolnak,csak nyomnak egy pirosat,amitől szánalmasabbak már nem is lehetnének.

2013. júl. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
*Tök érdekes hogy senki sem nézi sőt rengetegen mondják hogy ők bizony még a TV-t se nézik évek óta mégis naponta előkerül ez a kérdés és mindenki tudja miről van szó. Én személy szerint néha szoktam nézni. Nem állítom hogy egy hű de jó sorozat lenne de ha nincs jobb abban az időpontban akkor szerintem elmegy. És mit ad Isten én még senkit nem vertem úgy meg hogy kórházba kerüljön, nem szoktam drogozni, nem szoktam hülyére inni magam, nem szúrom hátba a barátaim és nem dugok meg minden szembe jövő csajt úgy hogy a nevét se tudom. Az ilyen max azokat befolyásolja akik még az általánost sem járták ki és ritka kevés értelem van bennük. Az hogy ez a legnézettebb műsor az azért is van mert sok öregapó meg néni nézi ezt ha már úgysincs jobb dolguk és csatornájuk is csak 3 van. Egyébként nézzetek kicsit magatokba hogy nektek milyen alacsony az értelmi szintetek. Lepontozni azokat sorban akik nem csak trágya válaszokat adtak mint:SZAR, FOS, HÜLYESÉG hanem értelmesen megválaszolták hogy miért szeretik vagy nem szeretik az kb. ugyanolyan alacson értelmi szintre vall. És még szerintetek ti vagytok az értelmes, okos emberek...
2013. júl. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:

Ez meg a másik.

"A média mossa az agyad,te is olyan zombi leszel"

Pff :D

Én láttam már a láttam már a Die Hard-ot,mégsem kezdek bombákat hatástalanítgatni,láttam már horrort,mégsem kezdek mészárolni és ezt így lehetne folytatni,de nem akarom kivenni azt a fegyvert a kezükből,hogy "elrontja a fiatalságot,mert ilyen példát látnak".

"Példát"

Nem hülyék,hanem fiatalok. Nem egyenlő. Nem tévéműsor miatt fognak döntéseket hozni,csak erre könnyebb fogni a szülőknek.

2013. júl. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:
- láttam már
2013. júl. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:
Láttam egy fél részt belőle.Azóta nem alszom.
2013. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Undorító ocsmányság az egész.

Az zavar a legjobban hogy a készítők azt nyilatkozzák hogy így élnek a fiatalok. Pedig rohadtul nem.

2013. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:

Jó ideig nem is hallottam eme "gyöngyszemről". Aztán egy a haverokkal eltöltött vacsorán valaki bekapcsolta a televíziót. Legszívesebben eldobtam volna a kanalamat, olyan silány volt a bárbeszéd, amit hallottam. Mintha egy amerikai "remekműből" lett volna kiollózva és (ha egyáltalán lehetséges) méginkább leegyszerűsítve. Mondanivaló talán annyi, mint egy Győzike, esetleg egy Mónika shownak: így ne éld az életed, ennél lehetsz jobb is.

Ha valaki ezt nézi rendszeresen, ám legyen. Az ő dolga. De nem fogom ajánlani ismerőseimnek, akik még nem látták.

2013. júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!