Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek az Éjjal-nap...

Mi a véleményetek az Éjjal-nappal Budapest című sorozatròl?

Figyelt kérdés
Èn személy szerint mélységesen elìtélem nem is nézem a sorozatot.A kérdést azért tettem fel mert ez lett a legnézettebb sorozat Magyarországon és érdekelne hogy tényleg ilyen alacsony szinten vannak az emberek?Ha lehet őszinte válaszokat szeretnék.Előre is köszönöm.
2013. júl. 21. 01:43
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
33%

Más kárán tanul az ember. Talán ha látja, hogy hogy esnek szét dolgok egyik pillanatról a másikra, akkor nem esik bele abba a hibába.

És attól, hogy nézi valaki, ugyanúgy lehet értelmes.

2013. júl. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

17-es: Én pl. lenézem azokat, akik az ilyen műsorokat kedvelik, szóval de, meglehet tenni és meg is teszem.

Elég egyszerűen lehet következtetni azoknak az értelmi szintjére, akik ilyen műsorokon lógnak nap mint nap.


Mondjuk szomorú, de nem meglepő, hogy erre van igény, mint ez a műsor meg a NyalóVilág és társai. Az utcán végighaladva elég könnyen kilehet szúrni a célközönséget :)


Én egy ideje már TV-t sem nézek, bár néha egy-egy jó filmet ellehet csípni, de neten megtalálni mindent. Illetve így akkor nézem, amikor éppen kedvem tartja.

2013. júl. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Mindenben egyet értek.
2013. júl. 21. 02:27
 24/41 anonim ***** válasza:
28%

De ha így nézzük, akkor az égvilágon minden ilyen műsor egy nagy sz*r.

Mindenben van kivetnivaló.

2013. júl. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
27%
Attól, hogy valaki értelmetlen médiamocskot néz még nem feltétlen retardált, mint ahogy az sem feltétlen sorozatgyilkos aki thrillert néz.
2013. júl. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Színvonaltalan, társadalombutító szenny. Szégyen, hogy az emberek vevők rá.
2013. júl. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

17-es vagyok.


Én se nézem a sorozatot,de nem nézek le emiatt senkit.

Például én nem értem hogy mi a jó a Drámákba.Az egyik lány ismerősöm,imádja a drámákat,egész nap dráma filmeket nézz és sír rajta.Akkor azok akik drámát néznek,mitől jobbak mint azok akik az Éjjel-Nappal Budapestet nézik,ha a drámán sírnak és jóformán depresszióba esnek az emberek?Az se lehet normális ember aki szeret sírni.Hát de nem?DE!A horror kedvelőknek is milyen agyi szintjük lehet,ha azt nézik hogy hogy csonkítanak meg embereket.


Attól még mert valaki Éjjel-Nappalt nézz még nem lesz retardált.Egy horror kedvelő se lesz brutális gyilkos,mert azt nézz.

2013. júl. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Jó, persze kivetnivaló ezer meg ezer lenne, kezdve a hamis képtől (mert ugyebár ez az egész nem tükrözi a való életet, ne mondja már nekem senki, hogy milyen fasza környéken élnek, buliznak éjjel nappal meg asszák egymást orrba szájba éjjel nappal, de dolgozni meg egyikőjük sem jár el) amit mutatnak a budapesti életről egészen a borzalmas színészi játékig. Oké, én megértem a műfajt valamint mondanivalója is van nyomdokaiban, de mégis mi? Hogy hazudj a barátaid szemébe, beszéld ki a másikat, nyomd el az embereket mert csak ezáltal lehetsz sikeres?

Vagy hogy 35 éves ember még motorozgat de család sehol?

Ugyan.. Mondanivalója ennek a sorozatnak SEMMI.


Én mégis nézem, ezt bátran vállalom. De nem azért mert én okulni akarok vagy mert nincs jobb dolgom. Hanem azért mert a sok világtalan megröhögtet. A Lajos egy akkora szerencsétlenség, hogy egy ágyat nem tud megágyazni egyedül, a Kristóf pedig egy hatalmas formát alakít. Ennyi, ha valaki ezért engem lenéz én meg azért nézem le mert ilyen értelmetlen dolgok alapján ítéli el az embert, hogy ki mit néz... Vicc az egész.

2013. júl. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

szoktam nézni,és nem feltétlen ítélem el.

most,hogy rövidült lett eléggé lapos az egész.

ami nem tetszik benne az a lali karakter,akit próbálnak viccesnek beállítani,pedig egy undorító,sunyi,lusta,kártékony kis genya.

szerintem kristóf patkánykodásai viszik a műsort,pedig ő is egy csóró,semmirekellő lúzert alakít.

ami miatt egy kicsit egysíkú,hogy az összes szereplő egy semmirekellő naplopó,munkakerülő,egyik napról a másikra élő,így nem lehet azonosulni egyikükkel sem,mert soha nem voltam olyan élethelyzetekben mint ők.

2013. júl. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim válasza:
Hanyadek musor... viszont erdekes, hogy az emberek legtobbje azt allitja l, hogy o nem nezi... es meg is ez a legnezettebb musor... gyozike 2. Senki nem nezi de kindenki latja....!!!
2013. júl. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!