Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Show műsorokba szeretnék...

Show műsorokba szeretnék tapsolnni. Hol lehet jelentkezni ilyenekre?

Figyelt kérdés

Pl.: Monica show, Balázs show és egyébb hasonló kultúrális műsorokra (persze irónikusan:D) gondolok, ahhol többezer forintot is fizetnek,

ha beül tapsolni az ember.


2009. okt. 11. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Húú, nem tudom de azt már hallottam hogy nem fizetnek valami sokat érte!
2009. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Balázs show-ban ugyanazok az arcok ülnek. Olyan mint a Poén Tv-n a Diridári,tapsolnak meg ujjonganak ott is ugyanazok az arcok vannak,sőt,van benne 2 rusnya nő, egyik vörös másik szőke,szerintem ikrek, de azok Jimmy showjában,és Lajcsi dáridójában is ott ültek az első sorban.
2009. okt. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De ő azt kérdezte hol lehet az ilyenre jelentkezni:PNem kérdezett mást:D

Keresek és írok majd^^

2009. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anno a Balázs show-ban kemény 2500 HUF-ot lehetett keresni :)
2009. okt. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
és nem jó az azért hogy beülsz és tapsolsz kb 1 órát?? van aki egy nap alatt se keres ennyit
2009. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na nem 1 óra alatt keresnek meg ennyit. Beültetnek a Mónika showba ahol egyszerre felvesznek vagy 4 adást. Ami ugyebár nem olyan hosszú mint amennyit mi láthatunk a tv-ben!! Aztán még átküldenek pl. a Dáridóba vagy valamilyen vetélkedőbe is. Tehát az a 2500 körüli összeg 1 napja jön ki kb!
2009. okt. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

15:10-es vagyok.

szerintem még akkor is megéri mert csak tapsolni kell. :D

akkor az iskolámban az igazgatótól kérhetek pénz ha a tanévzárón/nyitón megtapsolom a beszédje után??? :D

2009. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!