Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Emlékszik-e még valaki erre a...

Emlékszik-e még valaki erre a sorozatra?

Figyelt kérdés
Még régebben Vagy az RTL-en vagy a TV2-n volt egy sorozat ami mesék élőszereplős paródiája volt. Volt benne borsószem királykisasszony paródia ahol még a pálinka is borsóból volt. Hercegnő és a béka ahol a a hülye királylány azt hitte hogy a béka beszél, közben pedig a kútba szorult fóbiás ember ordibált :D És a mesélőt mindig helyettesíteni akaró idióta mindig megszívta. Minden elismerésem annak, aki ez alapján tudja hogy melyik sorozatról beszélek, de nagyon megköszönném ha valaki tudná a választ. Előre is köszönöm!

#sorozat #mese #paródia #itt a vége fuss el véle
2013. jún. 4. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a vicces, hogy tudom miről beszélsz én is néztem de én sem emlékszem a címére, úgyhogy én is várom a válaszokat :P
2013. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán ez:

Se füle, se farka, avagy a meseírók beájulnak

(Die ProSieben Märchenstunde)


[link]

2013. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez az! :)
2013. jún. 5. 23:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!