Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mért szüntették meg a Budapest...

Mért szüntették meg a Budapest TV-t?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Megszüntették? OO Pedig láttam, hogy az egyik jósnő, amikor egy betelefonáló megkérdezte, meddig lesz Budapest tévé, azt jósolta, hogy amíg Budapest van, addig Budapest tv is lesz. Hm. Akkor ezek szerint átverés a jóslás? *sír* XXXXD
2009. szept. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem szűnt meg, csak a szolgáltatók a bizonytalan anyagi és jogi háttér miatt kivették a kínálatukból.


Műholdas elérhetőség: [link]

Online adás: mms://stream02.gtk.hu/bptv

2009. szept. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A jósműsor készítői nem fizettek a Budapest tv-nek a műsor sugárzásáért, ezért szünt meg. Nekem amúgy nem hiányzik. A Duna 2-t sem nézem, mivel az jön a helyén.
2009. szept. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért "szűnt" meg mert bizonyos műsorok nem fizettek a sugárzás miatt, és rengeteg kölcsönt felhalmoztak plusz még nem is volt olyan biztos az olyan túlzottan törvényes amit csináltak, egyre fejlődtek a techinikák de nekik még mindig egy írtózatos minőséget képviseltek. Egyébként nem szűnt meg, hanem internetes sugárzásra váltottak, de nem túl nagy nyereség van belőle egy Youtube csatorna is nyereségesebb lenne pont mint a Dikh TV, azért mert ott hagyták a műsor vezetetők az egészet mert nézettség már egyenlő volt a 0-val. Régen aláírom egészen jó műsoroka sugároztak, de most már csak mulató és vallási műsorok vannak, még időjárás jelentés sincs sőt a régi műsorokból gyakorlatilag már semmi sincs meg. Szerintem egyébként tényleg hasznosabb lenne ha teljessen megszűntetnék és létre hoznának egy új csatornát ami mondjuk sugározna is és mondjuk újabb technikával is rendelkezik. Azzal legalább lenne valami nyereség is. Így veszteség van csak. Hiányozni úgy ahogy de ezt már leírtam.
2020. jan. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!