Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi volt ma az éjjel nappal...

Mi volt ma az éjjel nappal budapestben?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos népbutítás
2013. ápr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ritát körbeadták as rácok mint egy joint-ot.
2013. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na mindjárt...mindjárt...mindjárt jön,hogy a "média mossa az agyad"
2013. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És tényleg ! :D
2013. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nem tudom de szerintem Budapest benne volt
2013. ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elv egyik volt osztálytársam játszik benne. A sorozatot meg nem ismerem már 2 éve nem nézek tv-t. Kivéve Olimpia!


21/F

2013. ápr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nézd vissza valahol biztos már fent van az a foshadék a neten.

Én csak pár előzetest láttam belőle meg úgy kb egy 3 perces jelenetet amikor megnéztem az újságba hogy melyik adón mi megy és már el is kapcsoltam.

Ez a műsor semmimásról nem szól csakhogy hogyan igyák szét magukat a fiatalok hogy csinálják meg minden második nőt aki a szemük elé kerül és hogy utána semmibe vegyék őket, és kb minden előzetesbe azt látom hogy egymást püfölik szét.

Ha te ezt akarod nézni én tőlem oké, de ha esetleg példát vennél róluk hát akkor gratulálok ahhoz hogy az életed és a jövőd egy siralom lesz, mert amit láttam abból és hallottam a legnagyobb örömömre hogy ott semmi mást nem csinálnak csak buliznak verekednek reggelig, és minden nőt meghúznak csak úgy és emberszámba sem veszik őket.

Ennél már nincs lejjebb komolyan...

És már én is ott tartok hogy egyedül pár krimi sorozatot megnézek meg a híradót és ennyi volt a napi TV-zésem, sőt a heti.

2013. ápr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi az a éjjel napp budapest?
2013. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nagyjából annyi hogy a zsófi és a vivi pasija csókolóztak és a vivi kiborult ezen, kb erre emlékszem, de nézd vissza RTL most-on ha nem láttad :D
2013. ápr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!