Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, a ti barátotok szokta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a ti barátotok szokta nézni az Éjjel nappal Budapestet? :/

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 09:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Nézi egyáltalán valaki azt a sz@rt??
2013. ápr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
én nézem
2013. ápr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
én is nézem.:D
2013. ápr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A barátom nem nézi!
2013. ápr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem nezi szerencsere.
2013. ápr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Az enyém nézi, és nagyon is szereti.

Engem eléggé zavar, hogy tetszik neki ez a f0s műsor, ahol többnyire meztelen nők bsznak fűvel fával,és azt a lényeget adja mindenkinek, hogy az élet csupa buli,pia meg bszás, kivagyok tőle:(

2013. ápr. 12. 10:30
 7/16 anonim ***** válasza:
én fiú vok nincs barátnőm sajnos de én is nézem tök jó műsor egyébként én még meztelen nőt nem láttam ebben a sorozatban sajnos.
2013. ápr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nem nézi, szerencsére tvje sincs. én sem nézem, nem szeretném, ha idő előtt ledobná az ékszíjat az agyam.
2013. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
1 percet láttam belőle, megláttam benne a vv-s hülye p*csa Anikót és másodpercek töredéke alatt váltottam csatornát, inkább nézem ezo tv-t mint ezt a sz@rt.
2013. ápr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az elejen neztem par reszt, de arra jutottam, hogy nagyon erdektelen lett a musor.


Egysikuak es szurkek a karakterek, a konfliktusok ismetlodnek, egy srofra jarnak, lenyegeben ugyanolyanok a szereplok, mindegyik nagyon hasonlo, majdnem teljesen megegyezo jellemvonasokkal bir, alig vannak kulonbsegek koztuk.


Igazabol szamomra trashrealitykent sem tud igazan mukodni, mert sokkolni, megbotrankoztatni, elborzasztani sem nagyon tud, hisz minden, amit latunk a sorozatban, lathattuk mar ezerszer mashol, mas musorokban is.


Igy az itelet: a musor szimplan unalmas. Ennel rosszabb meghatarozas pedig nem nagyon erhet egy televizios produkciot.


(Kozben azert egyre emelkedik a nezettsege, hamarosan befogja a Baratok koztet is.)

2013. ápr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!