Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem néztek olyan értelme...

Miért nem néztek olyan értelmes műsorokat, mint a Legyen Ön is milliomos! , Maradj Talpon! , Magyarország szeretlek!?

Figyelt kérdés
Most komolyan, ha a szívedre teszed a kezed, szidod, dee tényleg nem szereted a hazádat? (Itt van pl. Byealex fikázásának problematikája is, pedig a shadow táncos videónál hogy ment a melldöngetés, h ők is magyarok)Miért az Éjjel-nappal Bp-s vacak nézettségét kell az egekbe repíteni? Ha nem teccik a Dal, akkoris minket képvisel, emberek!!! Mi van veletek?
2013. ápr. 21. 22:18
 1/4 loupsolitaire ***** válasza:
85%

Már megint.

Mintha az lenne a legnagyobb problémánk, hogy a retkes médiában épp mi a menő/nem menő...


Egyébként meg nem értem a kérdést. Mi köze az említett "vetélkedőknek", meg ByeAlexnek a hazaszeretethez?

Inkább ügyelj a helyesírásodra, ha már hazaszeretetről hadoválsz...

2013. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
TETSZIK, most jó? hogy gondoltam,h valamelyik beleköt... a Mo. szeretlek igenis kötődik ahhoz,h a Dalt pl. mennyire elmondják mindennek, mintha utálnák szegény Mo.-t.
2013. ápr. 21. 23:01
 3/4 loupsolitaire ***** válasza:
85%

Valamelyik beleköt?! Hazaszeretetről papolsz, közben meg annyira sem tiszteled a magyar nyelvet, hogy helyesen használd.

Képzeld, irdatlan magasról teszek rá, hogy mi megy a médiában (csakúgy, mint sok-sok ember eme vidéken). Kérlek, ne keverd össze az ország népét a tv előtt tespedő tömegekkel. A kettő messze nem ugyanaz.

2013. ápr. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ez egy nagyon fura és zavaros kérdés, de azért megprobálok válaszolni.

a hazaszeretet és a tv nézési szokások nem függnek össze.ezt leszögezhetjük. én szeretem a magyar kulturát, történelmet, nyelvet stb. , de. DE utálom a magyar filmeket, sorozatokat, vetélkedőket.

és tudod, hogy miért? mert olyan sz*r műsorokat, filmeket, sorozatokat raknak össze amagyar tv csatornák (van pár kivétel pl. made in hungaria), hogy azokat bűn nézni. a műsorvezetők ( nagy többsége) tehetségtelen ripacs, akik az ember agyára mennek, annyira idegesítőek. a műsorok unalmasok, kiszámíthatóak. olyan műviek, és annyira látszik ezeken a vetélkedőkön, hogy előre ki van találva minden, hogy az ember nem szívesen ül le megnézni.

én már csak nagy ritkán ülök le tvt nézni, akkor is általába filmekhez, és azokat is fel veszem, hogy ne kelljen reklámot nézni, vagy esetleg bele nézek a híradóba, de a híreket letudom tölteni az internetről, szóval azt sem muszáj valamelyik csatornán végig néznem.

az én korosztályom már a nagy többség inkább külföldi showkat, sorozatokat néz, amiket egy pár kattintással az ember leszedhet a netről.

ezen nem kell háborogni, a magyar televiziózás haldoklik, ez van, el kell fogadni.

2013. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!