Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Big Brother 3 Nagy Testvér...

Big Brother 3 Nagy Testvér Magyarország, TV2 / SuperTV2 - néznéd? A sikeres bb1-et miért nem ismétlik meg?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván BB Évi, Párkányi Éva esete kiválóan példázza, hogy a TV2 által felkért szakpszichológus kevéssé értette a szakmája csinját-binját.


Hogy mit tudott a kiváló szakemberi gárdát felvonultató TV2 felmutatni?

Had idézzem az egyik - hasonlóan színvonalas - szennylapot (Blikk):


"Több mint egy éve él a pszichiátriai osztály zárt ajtói mögött Párkányi Éva (31), azaz BB Évi."


Nos. Ezért nem ismétlik meg. Persze lesz még akkora sza*rban a TV2 (reklám szempontból), hogy eladják bármelyik fiatal lelkét, két üdítő reklám áráért.



Forrás:

[link]


(Amúgy nézném, igen. A sikerről viszont nem ez a hölgy, és pláne nem a TV2 jut eszembe.)


Pláne akkor nézném, ha keresztény, nem roma embereket is képernyőre engedne a TV2.

2013. ápr. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem értek egyet azzal hogy a pszichológus nem értette a szakmáját, arra gondolsz akit néha mutatott a tv is? Nem jut eszembe a neve. Neki mi köze hogy aztán az Évi elszórta a pénzt és az lett ami? Honnan kellett volna látnia ezt a műsor alatt? Ennyi erővel bárkiből lehetett volna ez, aki megnyeri. Nem értem az összefüggést.


Ettől még nyugodtan megismételhetnék, persze nem főműsoridőben. Ami történt (eleve magánügy) és a műsor után volt.


A sikerről pedig annyit hogy az egész csapat jól volt összeválogatva, senki nem mondta hogy az Éva miatt volt sikeres.

2013. ápr. 21. 09:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki volt a pszichológus, én nem láttam, de arra gondolok, aki vagy akik a háttérben dolgoztak, akik felmérték a jelentkezők pszichikai alkalmasságát.

Arra utaltam a pszichológussal kapcsolatban, hogy egy ilyen instabil embert nem szabad beválogatni egy ilyen játékba, de az igaz, ezt előre nem lehetett látni, mert akkor még egy életvidám fiatal lány benyomását keltette a laikusnak. Erre mondom, hogy a szakember nem erre való, hogy szakszerűen tesztekkel felmérje az illető érzelmi intelligenciáját? Egy esetleges sikert miként él majd meg? És ami még fontosabb, az az utáni visszaesést a normál hétköznapi emberek közé?


Ezeket a dolgokat nem volt képes feldolgozni. Én úgy tudom a pénzét nem herdálta el, hanem abból házat vett az édesanyjával. Valami ilyesmire emlékszem, de olyan nagyon nem követem az életét, csal valahonnan ez maradt meg bennem. Tehát nem elitta, nem elszórta, hanem házat vett belőle.



Mindegy. A lényeg, hogy ezek a műsorok nem valók mindenkinek. BB Éva, VV Éva. Mindkettő alkoholfüggő lett a villalétben.



Továbbra is valószínű megnézném a műsort.

2013. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A házat tudtommal csak felújították, lényegtelen.


Itt van jobb oldalt a linkek között sok elmentett bigbrother weboldal, stb ha érdekel:


[link]

2013. ápr. 30. 11:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!