Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki a fene az a "Házibuli...

Ki a fene az a "Házibuli Attilával" nevű senki?

Figyelt kérdés

Néha belefutok, valamelyik tv csatornán, és elborzadva látom, a sok fizetett bértapsolót, aki láthatóan azt sem tudja, hogy hol van. Ez a ficsúr meg meg van győződve róla, hogy amit csinál, az tetszik a közönségnek.

Aki ezt látja, (és nem lát az orránál tovább) az joggal hiheti, hogy ez a ZENE. Azt hittem Fásy Ádámnál, már nincs rosszabb. Tévedtem. Színvonaltalan, és a zene megcsúfolásának tartom. Félreértés ne essen, és nekem nem a műfajjal van gondom, (hallgassa akinek ez tetszik !)

Hanem a körítéssel, és az egész "előadással".

Ti mit gondoltok erről ? Ezúttal az értelmes válaszolók kíméljenek!



2013. ápr. 3. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

" Ezúttal az értelmes válaszolók kíméljenek!"

Pedig válaszolni akartam.

2013. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Erről eszembe jutott egy sztori:


A múltkor egy barátommal egy sörözőben voltunk,és pont ezt a "Házibuli Attilával" műsort reklámozták,erre a pultos asszony,meg egy pár pultnál ücsörgő illető elkezdték fújolni,sz*rozni stb. kb hasonló szavakkal mint te,erre a cimborám oda szólt a pultosnak hogy lehet hogy őt egy senkinek tartják,de te 30 év múlva is ott fogsz robotolni a pult mögött,a pultnál ücsörgők meg 30 év múlva is befognak menni hozzá a gyári rabszolgamunka után meginni valamit, amíg ő ebből vígan megfog élni,mert hetente több százezer ember nézi a műsorát,és szerintem teljesen igaza volt.Erre van igény ebben az országban.

2013. ápr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én ezzel az igény dologgal vitatkoznék. Sőt, inkább meg is fordítanám a dolgot. Ugyan az a helyzet, mint a kereskedelmi tv-k agyzsibbasztó műsoraival. Tetszik , nem tetszik, ezt kapjátok. "Jó az a magyarnak". Még azt megjegyezném, hogy nagyon szűk lehet az a réteg, akik őt kedvelik. azért mert neki sok pénze van, és kibérel magának egy fellépő helyet, attól még nem kéne az egész országra ráerőltetni. Értem és, hogy saját magát és a "művészetét" szeretné propagálni, de nem hiszem, hogy nincs ennek a srácnak egy közeli barátja, aki azt mondaná neki bizalmasan: Te Attila: Vazzeg ez SZAR, amit csinálsz.

lehet , hogy nem lenne ártalmas, egy sanzonbizottság féleség. sokan azt sem tudják már mi az.

na befejezem, mert még elragadtatom magam.


Annak ellenére, hogy nem értek egyet a hozzászólásoddal, azért tiszteletben tartom a véleményed !!

2013. ápr. 4. 17:27
 4/4 anonim válasza:
100%
Ez egy műsor.
2013. ápr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!